Star Wars: Battlefront z serwerami dedykowanymi

Patryk Purczyński
2015/09/21 09:23
0
0

Sieciowe produkcje DICE zwykle oferują serwery dedykowane i nie inaczej będzie w przypadku Star Wars: Battlefront.

Star Wars: Battlefront z serwerami dedykowanymi

To już oficjalne - Star Wars: Battlefront otrzyma serwery dedykowane. - Nadal będziemy mieli dedykowane serwery, absolutnie. To dla nas jeden z warunków koniecznych do upewnienia się, że dostarczamy niezrównaną usługę sieciową dla gry - powiedział projektant Jamie Keen w jednym z ostatnich wywiadów. Tym samym tradycji stanie się zadość i DICE w kolejnej już swojej produkcji zapewni graczom wspomnianą funkcję.

Do niedawna nie było to jeszcze takie pewne. Wątpliwości wzbudziła zwłaszcza informacja przekazana przez menedżera społecznościowego Matthewa Everetta. Potwierdził on, że w konsolowych wersjach Star Wars: Battlefront zabraknie wyszukiwarki serwerów (kwestia wydania pecetowego nie została poruszona). Zamiast typowego dla siebie rozwiązania DICE zdecydowało się wdrożyć nowy system tworzenia meczów, opierający się na umiejętnościach graczy.

GramTV przedstawia:

O tym, jak działają serwery dedykowane, będzie można przekonać się już w trakcie otwartej bety. Rozpocznie się ona na początku października na platformach PC, PS4 i XOne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!