News

World of Warships oficjalnie zadebiutowało

Paweł Pochowski, 18.09.2015 10:35 6

Trzecia po World of Tanks i World of Warplanes produkcja Wargaming.net po długim okresie testów wczesnej wersji wreszcie jest dostępna dla wszystkich.

Wydawca i producent gry poinformował o premierze na początku tego miesiąca. Gra zgodnie z planami od wczoraj jest już dostępna dla wszystkich chętnych. Aby zacząć grać należy tylko wejść na oficjalną stronę gry, zalogować się na swoje konto w usłudze Wargaming.net albo też założyć nowe, a następnie pobrać klienta gry i wypłyną na szerokie wody. Twórcy chwalą się, że w ich produkcji znajdziemy pancernik Yamato i lotniskowiec Midway, a także okręty z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Związku Radzieckiego, w tym legendarne Warspite, Tirpitz i Aurora. Od samego początku gracze otrzymają dostęp do 80 statków, a liczba ta zostanie zwiększona z czasem. Oprócz tego w grze znajdziecie 10 map, cztery klasy i bitwy dla 24 graczy.

Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani, może nabierzecie ochoty po przeczytaniu pięciu powodów dla których warto zagrać w World of Warships albo po obejrzeniu premierowego zwiastuna gry, który robi naprawdę świetne wrażenie.

najnowsze