Twórca Five Nights At Freddy's pracuje nad RPG FNAF World, gra trafi na iOS i Androida

Małgorzata Trzyna
2015/09/16 13:15
2
0

Scott Cawthon ogłosił, że nie będzie Five Nights At Freddy's 5. Zamiast kolejnego horroru stworzy grę RPG z bohaterami z serii FNaF.

Twórca Five Nights At Freddy's pracuje nad RPG FNAF World, gra trafi na iOS i Androida

Scott Cawthon postanowił rozwiać wątpliwości osób, które nie wiedziały, czy oczekiwać kontynuacji historii Five Nights at Freddy's. Twórca zapewnił, że nie powstanie kolejny horror z tej serii i że opowieść została zakończona. Nie oznacza to jednak pożegnania z bohaterami Five Nights At Freddy's, gdyż zobaczymy ich w grze FNAF World, która dla odmiany będzie RPG-iem.

GramTV przedstawia:

- Nowa gra, nad którą pracuję, będzie nazywała się FNAF World. Nie będzie to horror, lecz RPG, w którym stworzycie drużynę wybierając spośród rozmaitych bohaterów z gier FNaF - w wersjach klasycznych, zdegenerowanych, zabawkowych, fantomowych i koszmarnych. Jak dotąd wytrwale pracowałem nad postaciami, w przyszłym tygodniu mam nadzieję zacząć modelowanie przeciwników.

Cawthon przyznał, że nie zdąży przygotować dema gry na Halloween, jak uprzednio planował, ponieważ FNAF World jest dużo bardziej rozbudowane niż jego poprzednie dzieła. Gra trafi na PC, Androida i iOS. Na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery, gdyż na tym etapie prac nie da się tego oszacować.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
16/09/2015 20:20

Scott jest w trakcie przekraczania granicy... To nie skończy się dobrze.

Usunięty
Usunięty
16/09/2015 14:01

"Powiedziałem, że 4 to ostatnia część, więc przy następnej nie dam numerku", a to śmieszek XD