Ruszyła zbiórka na Tsioque - nową grę przygodową polskiego studia OhNoo

Małgorzata Trzyna
2015/07/24 13:59
2
0

Tsioque to mroczna, lecz żartobliwa przygodówka point & click w 2D, z ręcznie wykonanymi animacjami.

OhNoo Studio, mające na swym koncie udaną grę przygodową Tormentum: Dark Sorrow, rozpoczęło prace nad nowym projektem - Tsioque. Naszym zadaniem w grze będzie uciec przez Złym Czarodziejem i odkryć tajemnice ukryte w zaczarowanym zamku należącym do naszych przodków, pokonując po drodze wiele niebezpieczeństw. Czasem będzie strasznie, czasem zabawnie - o czym możemy się przekonać, oglądając fragment rozgrywki. Twórcy udostępnili również demo do pobrania (w wersji na PC i Mac).

GramTV przedstawia:

OhNoo Studio chce zgromadzić zaledwie 35 000 dolarów, z czego większa część zostanie przeznaczona na stworzenie animacji, rysowanych ręcznie klatka po klatce. Do końca zbiórki na Kickstarterze pozostało 43 dni. Na projekt można także głosować na Steam Greenlight.

Ruszyła zbiórka na Tsioque - nową grę przygodową polskiego studia OhNoo

Komentarze
2
Blutoniumboy
Gramowicz
24/07/2015 15:44

Pierwsze Broken Swordy to było coś..Ta oczywiscie tez sie swietnie zapowiada.

Usunięty
Usunięty
24/07/2015 14:57

W Tormentum: Dark Sorrow grało mi się naprawdę dobrze, polecam tym, którzy jeszcze tego nie zrobili. Co do Tsioque - po pierwsze, wut, co to za nazwa?! :D a po drugie nie bawię się w zbiórki, tylko gotowe produkty, więc cóż, na mój głos na Greenlight mogą liczyć, ale obecnie nic więcej.