Agent 47 ma nas na muszce w Hitman: Sniper. Gra już w sprzedaży

Patryk Purczyński
2015/06/04 10:06

W App Store i Google Play można nabywać już nową grę z Agentem 47 w roli głównej, Hitman: Sniper. Tytuł wiele zdradza na temat natury tej produkcji.

Agent 47 ma nas na muszce w Hitman: Sniper. Gra już w sprzedaży

Hitman: Sniper ukazał się w App Store i Google Play. To zupełnie inna gra niż w przypadku poprzedniej mobilnej produkcji z Agentem 47 w roli głównej. Znacznie bliżej jej do realiów serii znanej z komputerów i konsol. Gracze podejmują się wykonania kontraktów polegających oczywiście na likwidacji wskazanych celów. Służą im do tego karabiny snajperskie.

Akcja Hitman: Sniper toczy się w Czarnogórze. Twórcy zapewniają, że mapa jest mocno zróżnicowana i ewoluuje. Poszczególne misje można powtarzać, nie tracąc przy tym dobrej zabawy - w każdej z nich pracuje się bowiem na jak najlepszy wynik i jak najwyższą pozycję na tablicy wyników.

GramTV przedstawia:

Premierę Hitman: Sniper poprzedziły publiczne testy wczesnej wersji. Twórcy z ekipy Square Enix Montreal uważają, że takie rozwiązanie pozwoliło im dopracować grę, wziąć pod uwagę opinie użytkowników i dopiero w lekko zmodyfikowanej formie wypuścić tytuł na rynek.

Hitman: Sniper dostępny jest za niecałe 30 zł.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!