Ruszyła zbiórka na Empyrean Rule: Rise of the Ancients

Małgorzata Trzyna
2015/04/29 15:08
2
0

Empyrean Rule: Rise of the Ancients to strategiczna gra w świecie fantasy, w której będziemy zarządzać imperium i toczyć niekończące się walki.

Ruszyła zbiórka na Empyrean Rule: Rise of the Ancients

Twórcy - studio Empyrean Rule - inspirowali się filmami Władca Pierścieni oraz grami - Dark Omen, Mark of Chaos, seriami Total War i Civilization oraz Eve Online. Empyrean Rule: Rise of the Ancients będzie grą sandboksową, w której będziemy mogli toczyć bitwy w czasie rzeczywistym oraz zarządzać swoim imperium. Jako Generał, staniemy na czele ogromnych armii, by walczyć z innymi władcami o dominację. Wszystko będzie odbywać się w czasie rzeczywistym, a każda decyzja i działanie przyniesie konkretne efekty.

GramTV przedstawia:

W grze będziemy mogli rekrutować rozmaitych bohaterów i typy jednostek należących do różnych ras, mających unikatowe umiejętności, zaklęcia i statystyki. Nie będzie niemal żadnych ograniczeń podczas tworzenia armii - ale niektóre jednostki wzajemnie siebie nienawidzą, toteż warto wziąć ich antypatie pod uwagę.

Więcej szczegółów na temat Empyrean Rule: Rise of the Ancients znajdziecie na Kickstarterze. Celem twórców jest zebranie 40 000 dolarów - do końca zbiórki pozostały cztery tygodnie. Jeśli kampania zakończy się powodzeniem, premiery gry będziemy mogli się spodziewać na początku 2016 roku, na sierpień 2015 przewidywane jest natomiast udostępnienie gry w ramach Wczesnego Dostępu.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
30/04/2015 09:34
Dnia 30.04.2015 o 01:12, Illidian napisał:

Ja tam czekam na Warhammer TW ;>

Ojojoj też czekamy - będzie się działo :D

Illidian_Stormrage
Gramowicz
30/04/2015 01:12

Ja tam czekam na Warhammer TW ;>