Oto jedna z niewielu okazji do zobaczenia Borderlands Online

Piotr Bajda
2015/01/26 15:06
3
0

I na oglądaniu się skończy, bo Gearbox nie planuje premiery MMO poza Chinami, z myślą o których Borderlands Online powstała.

Oto jedna z niewielu okazji do zobaczenia Borderlands Online

Gearbox i Take Two poszli w ślady między innymi Activision z Call of Duty Online i przygotowali specjalną, sieciową wersję swojej flagowej strzelanki z myślą o licznej, acz nieskłonnej do płacenia za gry społeczności chińskich graczy. Zapowiedziana w grudniu zeszłego roku Borderlands Online w ruchu wygląda tak:

GramTV przedstawia:

Sporo się dziś dzieje w temacie Borderlands. Donosiliśmy już, że Gearbox uzależnia remaster pierwszego Borderlands od sukcesu The Handsome Collection, a pełną parą ruszają prace nad kolejną grą z serii.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
26/01/2015 18:04

Bieda. Grafika do kitu, model strzelania do kitu, odejście od charakterystycznych postaci dla standardowych wojaków też do kitu.

Usunięty
Usunięty
26/01/2015 17:20

No cóż wygląda na prawdę całkiem dobrze, ale póki co niestety nie można sobie wiele obiecywać przynajmniej na chwile obecna, a szkoda :(

Usunięty
Usunięty
26/01/2015 16:50

Szkoda, że ten Borderlands nie wyjdzie poza granice Chin.Mogłaby to być naprawdę fajna gra online w dosyć rozbudowanym uniwersum.