Informacje

Co w gramsajtach piszczy #117 - E.T., nowy Torment i zabawy Animka!

... Michał Grabowski

Czy słyszeliście kiedyś o dziesiątkach zakopanych egzemplarzy gry E.T. na Atari? A może chcielibyście dowiedzieć czy wielbiciele Planescape: Torment w Torment: Tides of Numera znajdą kilka znajomych akcentów? To tylko niektóre z ciekawych tematów, które przewinęły się w przeciągu dwóch tygodni na naszych gramsajtach. A o czym jeszcze pisaliście? Przekonajmy się!

Co w gramsajtach piszczy #117 - E.T., nowy Torment i zabawy Animka! - obrazek 1

Jak minął rok u larksona?
Co w gramsajtach piszczy #117 - E.T., nowy Torment i zabawy Animka! - obrazek 2
Larkson podsumowuje swój pierwszy rok na gramsajcie!

W zeszłym tygodniu jeden z naszych użytkowników, larkson, podsumował jak mu minął rok pisania na gramsajcie! A działo się wiele – pojawiały się opowiadania, recenzje nie do końca udanych produkcji, ale także znalazło się miejsce na pozytywne oceny czy pierwszy film w serwisie YouTube.

Tak czy inaczej gratulujemy i życzymy kolejnych, ciekawych pomysłów na wpisy!

Wrażenia z Hall of Games i kilka słów o Torment: Tides of Numera…
Co w gramsajtach piszczy #117 - E.T., nowy Torment i zabawy Animka! - obrazek 3
Czy mieliście już okazję zapoznać się z Torment: Tides of Numera?

Jeszcze niedawno pisaliście jak bawiliście się podczas Poznań Game Arena 2014, a kilka tygodni później pojawiła się kolejna, duża impreza, na której wielu z Was się pojawiło! PopCorni przygotowała dla Was krótką relację z targów Hall of Games, które miały miejsce we Wrocławiu w dniach 14 – 16 października.

Z kolei Battle_Axe, mimo że do premiery tej gry jest jeszcze trochę czasu, przyjrzał się bliżej Torment: Tides of Numera - duchowemu spadkobiercy legendarnego wśród wielu wielbicieli gier cRPG Planescape: Torment. W swoim filmie opowiedział o różnicach, a także podobieństwach między obydwoma tytułami.

A to nie wszystkie wpisy związane z grami! W przeciągu dwóch tygodni pojawiły się także recenzje m.in. kolejnej gry w świecie Naruto, mogliście zapoznać się z opinią na temat Space Hulk: Ascension, a także posłuchać newsów w GameTime od Afgana92. Zapraszam do lektury!

Wrażenia:

Recenzje:

Filmy:

O grze E.T., która wstrząsnęła całą branżą…
Co w gramsajtach piszczy #117 - E.T., nowy Torment i zabawy Animka! - obrazek 4
Bobikowoz obejrzał ostatnio ciekawy film na temat historii jednej, dość nieudanej gry na Atari...

Dawno temu, w latach 80-tych powstała na konsolę Atari gra E.T., która przez wielu nazywana jest jedną z najgorszych produkcji jakie kiedykolwiek powstały. Była tak zła, że twórcy postanowili zakopać wszystkie niesprzedane egzemplarze. Z resztą – niedawno zostały one nawet odnalezione!

Tak wyglądało to z punktu widzenia nas – graczy. A jak sytuacja wyglądała ze strony samych twórców E.T.? Na to pytanie próbował odnaleźć odpowiedź bobikowoz, który obejrzał film „Atari: Game Over.

„Interstellar” i artysta miesiąca według KorinOo!
Co w gramsajtach piszczy #117 - E.T., nowy Torment i zabawy Animka! - obrazek 5
Kto został artystą miesiąca według KorinOo?

W ubiegłym tygodniu ManweKallahan podzielił się z Wami swoimi wrażeniami z filmu „Interstellar. Jednak jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tego filmu w kinie to uważajcie na czające się spoilery!

Natomiast KorinOo przedstawił który z rysowników zasłużył u niego na miano artysty miesiąca. Tym razem trafiło na Stjepana Sejicia, który był współautorem między innymi komiksu „The Darkness/Wolverine”.

Kącik twórczości gramsajtowej…
Co w gramsajtach piszczy #117 - E.T., nowy Torment i zabawy Animka! - obrazek 6
Animek zaprasza do wspólnej, gramsajtowej zabawy!

Na koniec zapraszam do zapoznania się z tym, co opublikowali nasi użytkownicy w ramach twórczości gramsajtowej!

Dandzialf pochwalił się w ubiegłym tygodniu kolejną grafiką w klimatach fantasy. I jak zawsze wygląda ona naprawdę imponująco! Z kolei Osiol, który w momencie premiery dodatku do World of Warcraft pod tytułem Warlords of Draenor ogłosił, że będzie dość ciężko mu cokolwiek z tej okazji napisać przygotował krótki komiks, dzięki któremu chyba łatwo się domyślić, że gra wciągnęła go na dobre…

Pojawił się także kolejny wiersz autorstwa Izuilith, która także zorganizowała dla Was małą gramsajtową zabawę! Na czym ona polega? O wszystkim dowiecie się ze specjalnego wpisu na gramsajcie Animka.

Zachęcamy do wzięcia w nim udziału! Może właśnie w ten sposób wpadnie Wam do głowy pomysł na ciekawy tekst, a może i kilka innych…

Najnowsze
Lubisz nas?