Informacje

Enermax pokój gracza - wyniki konkursu!

14 gram.pl

Znamy zwycięzców konkursu, w którym trzeba było zaprojektować swój wymarzony pokój dla gracza. Do wygrania był sprzęt ufundowany przez firmę Enermax.

Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 1

Przesłaliście dużo prac, więc wybór nie był łatwy. Po długim czasie obrad udało się wybrać 10 najlepszych prac, które przedstawiamy poniżej. Nie da się jednak ukryć, że większość z Was jako obowiązkowy element w pokoju gracza wybrała zestaw trzech monitorów!

Oto lista zwycięzców:

  • 1 miejsce - AnexDark

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 2

  • 2 miejsce - Devilyn

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 3

  • 3 miejsce - Fefufelka

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 4

  • 4 miejsce - ivox91

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 5

  • 5 miejsce - Kubaskejciarz

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 6

  • 6 miejsce - intersht

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 7

  • 7 miejsce - wraaagh

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 8

  • 8 miejsce - DoHtor

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 9

  • 9 miejsce - spawarch

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 10

  • 10 miejsce - Frixes

    Enermax pokój gracza - wyniki konkursu! - obrazek 11

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkich pozostałych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach dostępnych w serwisie gram.pl!

14 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Gohan1989

w czym były tworzone 4 pierwsze prace

Odpowiedz
sabaru

Pewnie w 3ds max, google schetup i tym podobne programy. Polecam ten drugi. Modelowanie wnim jest proste jak obsługa painta no i jest darmowy.

Ten czwarty jest całkiem fajny.

Odpowiedz
AnexDark

W Blenderze

Odpowiedz
G DeithWX

Jaki jest kosztorys dla pokoju #1?

Odpowiedz
G Kafar

1,4 i 10 moim zdaniem najbardziej trafiają do mnie.

Odpowiedz
G Kafar

> w czym były tworzone 4 pierwsze prace
Mozna spokojnie łatwo takie coś w unity czy cryengine albo unreal engine zrobic. Tylko pościągać darmowe assetsy.

Odpowiedz
zdechlak

A to moje i nie wygrało :P

Odpowiedz
hcg

> Jaki jest kosztorys dla pokoju #1?
Witaj
jeśli jesteś zainteresowany mogę wykonać taki pokój
moje rożne realizacje na stronie :
[m]

Odpowiedz
night93

> > Jaki jest kosztorys dla pokoju #1?
> Witaj
> jeśli jesteś zainteresowany mogę wykonać taki pokój
> moje rożne realizacje na stronie :
> [m]
>
Podaj stronę

Odpowiedz
G Xavier455

Frixes napisz do nas na adres prezenty@gram.pl swoje dane osobowe. Niestety nie możemy się z Tobą skontaktować.

Odpowiedz
G Xavier455

Niestety próby skontaktowania się z użytkownikiem Frixes nie przynoszą rezultatu. Frixes proszę skontaktuj się z nami do poniedziałku na adres konkurs@gram.pl Jeśli do poniedziałku nie będziemy mieli kontaktu, będziemy zmuszeni wybrać inną pracę.

Odpowiedz
G Rick

Próbowaliście na maila? Użytkownik Frixes napisał tylko jednego posta, jeszcze we wrześniu, więc prawdopodobieństwo, że przeczyta twojego posta jest nikłe... :P

Odpowiedz
G Xavier455

> Próbowaliście na maila? Użytkownik Frixes napisał tylko jednego posta, jeszcze we wrześniu,
> więc prawdopodobieństwo, że przeczyta twojego posta jest nikłe... :P
Próbowaliśmy kilkukrotnie :) To podstawowa forma komunikacji z laureatami. Jeśli jednak nikt nie odpisuje i nie ma żadnego kontaktu to próbujemy innych sposobów. Tym razem jednak nie mamy o tym użytkowniku żadnych innych informacji, a nawet na innych portalach ciężko coś znaleźć.

Odpowiedz
G Rick

> Próbowaliśmy kilkukrotnie :)
Cóż, nie podawanie aktualnego maila przy rejestracji z reguły tak się kończy. :P Przynajmniej nie można powiedzieć, że nie próbowaliście. ;) Święta idą, może do poniedziałku zdarzy się cud. :D

Odpowiedz