Informacje

Sony wstrzymuje premierę DriveClub: PS Plus Edition

7 Katarzyna Dąbkowska

Subskrybenci PlayStation Plus nie zagrają w tym tygodniu w darmową wersję gry.

Sony wstrzymuje premierę DriveClub: PS Plus Edition - obrazek 1
Premierę darmowego, okrojonego DriveCluba przeznaczoną dla subskrybentów PS Plus Sony zapowiadało w USA na wczoraj, kiedy udostępniona zostanie również pełna wersja. Gra jednak nie pojawiła się w tym terminie ze względu na spore problemy z natężeniem ruchu na serwerach. Na facebookowym profilu DriveCluba pojawiło się wyjaśnienie zaistniałej sytuacji zamieszczone przez Paula Rustchynsky'ego:

„Przykro nam, jeśli macie problemy z połączeniem, a z tego co wiemy, wielu z was tak ma”. Dodaje również: „Aby pomóc tym, którzy już zakupili DriveCluba, postanowiliśmy chwilowo wstrzymać PS Plus Edition i aplikację My DriveClub, aby ułatwić ruch na serwerach”.

Rushy zapewnia, że ich ekipa robi wszystko, żeby jak najszybciej rozwiązać problem. Przeprosił również subskrybentów PS Plus za opóźnenie, twierdząc, że w ten sposób będą mogli stworzyć dla nich jak najlepsze warunki w grze, kiedy już w końcu udostępnią im darmową wersję. Rustchynsky obiecał, że powiadomi użytkowników, jak tylko DriveClub PS Plus Edition i aplikacja My DriveClub będą dostępne do pobrania.

Premiera DriveClub: PS Plus Edition w Europie zapowiadana była dzień dzisiejszy. W tym wypadku jednak posiadacze wykupionego Plusa będą musieli się raczej obejść smakiem i poczekać. Chyba że zdecydują się na rozszerzenie cyfrowej wersji gry.

Zainteresowanych odsyłamy do naszej recenzji DriveCluba. Jeśli nie chcecie również czekać, jak subskrybenci Plusa na premierę, pełną wersję gry możecie zakupić tutaj.

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Tarasada

Pograłem u kumpla żeby zobaczyć czy samemu kupić, i gra mocno średnia spodziewałem sie czegoś lepszego.

Odpowiedz
mcdremore

Czekamy już rok, możemy poczekać dłużej, widzimy, że jesteśmy traktowani przez twórców/wydawców jak powietrze. Nie ufamy im już i raczej nie kupimy pełnej-płatnej wersji i pewnie żadnych innych ich gier.

Odpowiedz
Wolf78

> Czekamy już rok, możemy poczekać dłużej, widzimy, że jesteśmy traktowani przez twórców/wydawców
> jak powietrze. Nie ufamy im już i raczej nie kupimy pełnej-płatnej wersji i pewnie żadnych
> innych ich gier.
I postawimy konsolę w kącie? Bądźmy szczerzy EA, Dice i inni mają się świetnie mimo, że niejednokrotnie wystawiali graczy do wiatru.

Odpowiedz
G Piotrek_K

Soony (TM)

;D

Odpowiedz
mcdremore

> > Czekamy już rok, możemy poczekać dłużej, widzimy, że jesteśmy traktowani przez twórców/wydawców
>
> > jak powietrze. Nie ufamy im już i raczej nie kupimy pełnej-płatnej wersji i pewnie
> żadnych
> > innych ich gier.
> I postawimy konsolę w kącie? Bądźmy szczerzy EA, Dice i inni mają się świetnie mimo,
> że niejednokrotnie wystawiali graczy do wiatru.
Nie odstawimy konsoli, będziemy grali w inne gry. O!

Odpowiedz
Masquamacus

nah, moich pieniążków już nie zobaczą (szczególnie, że gra średniak, spodziewałem się czegoś mocno konkurującego z forzą). No to na liście gier pozostało w tym roku: lords of the fallen, GTA V, The evil within (alien isolation jakos mnie nie nahypowal, mimo że gra podobno dobra). Za to w lutym przyszłego roku będzie się działo :D bloodborne, wiedźmin, order 1886.

Odpowiedz
BS15

ja i tak gram teraz w forza horizon 2 na xbox one gra jest boska poczekam

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?