Twórcy Sleeping Dogs nie wykluczają kontynuacji z prawdziwego zdarzenia

Patryk Purczyński
2014/09/25 12:43
3
0

United Front Games skorzysta z każdej nadarzającej się okazji, by powrócić do uniwersum Sleeping Dogs. Na razie priorytetem jest jednak Triad Wars.

Twórcy Sleeping Dogs nie wykluczają kontynuacji z prawdziwego zdarzenia

Oficjalna zapowiedź Triad Wars dla wielu była rozczarowująca. Zamiast kontynuacji Sleeping Dogs ogłoszono bowiem grę sieciową. Według tego, co mówią pracownicy United Front Games, seria może być w przyszłości kontynuowana. - W tej chwili jesteśmy całkowicie skupieni na tym, by uczynić Triad Wars tak wspaniałym, jak tylko się da, ale bardzo byśmy chcieli kontynuować tworzenie gier w uniwersum Sleeping Dogs - zapewnia producent Justin Bullard.

Zapytany o kontynuację Sleeping Dogs z prawdziwego zdarzenia - taką trudno bowiem nazwać Triad Wars - Bullard odpowiada: - W tej chwili nie mamy nic do ogłoszenia, ale gdy tylko nadarzy się okazja, będziemy chcieli nadal eksplorować to uniwersum.

GramTV przedstawia:

Fanom Sleeping Dogs pozostaje zatem czekać na wieści, wyposażyć się w rozszerzoną wersję na konsole nowej generacji lub PC, albo dać szansę Triad Wars - choćby zapisując się na betatesty.

Komentarze
3
Makoko
Gramowicz
25/09/2014 20:54

Również liczę na szybko pełno prawną kontynuację, ale nie rozpaczam z powodu Triad Wars, lubię MMO w tym stylu.

Usunięty
Usunięty
25/09/2014 20:11

oby - z prawdziwie wielkim Hong-Kongiem i jeszcze dłuższą i ciekawszą fabuła, no i ładniejszą grafiką :)

Usunięty
Usunięty
25/09/2014 12:55

No ja myślę że te MMO "coś" to nie będzie uważane za pełnoprawną kontynuację, i w końcu wyjdzie prawdziwa kontynuacja i dowiemy się co dalej dzieje się z Wei Shenem.
Trwa Wczytywanie