News

Sleeping Dogs na nowe konsole już oficjalnie, z trailerem i screenami

Patryk Purczyński, 08.08.2014 17:21 24

Przecieki z czerwca i ostatniej środy wreszcie znalazły potwierdzenie w komunikacie Square Enix. Nadchodzi Sleeping Dogs Definitive Edition!

Sleeping Dogs trafi na Xboksa One i PlayStation 4. Informację tę potwierdziła firma Square Enix, zapowiadając Sleeping Dogs Definitive Edition. Do premiery dojdzie 10 października, a oprócz konsol nowej generacji, gra ukaże się również na pecetach, gdzie dostępna była także oryginalna wersja, wydana w 2012 roku.

Nową edycją Sleeping Dogs warto zainteresować się nie tylko z uwagi na poprawioną grafikę, ale także 24 DLC dostępne w zestawie. Dotyczy to również rozszerzającego fabułę dodatku Year of the Snake, a także stylizowanego na horror Nightmare In North Point.

O dokonanych poprawkach opowiada Dan Sochan, starszy producent z United Front Games. - Postanowiliśmy nie poprzestawać na zwiększeniu rozdzielczości do 1080p. Wysłuchaliśmy fanów: poprawiliśmy rozgrywkę, uwypukliliśmy nastrój Hong Kongu, podnieśliśmy dokładność warstwy dźwiękowej i rozwinęliśmy wizualizacje bardziej niż byliśmy w stanie to zrobić na poprzedniej generacji konsol - zapewnia.

Poniżej przedstawiamy zwiastun i screeny ze Sleeping Dogs Definitive Edition.

najnowsze