Saints Row: Gat Out Of Hell - pierwsze pięć minut rozgrywki z komentarzem

Małgorzata Trzyna
2014/09/25 17:15

Deep Silver udostępniło nowy materiał wideo z samodzielnego dodatku do Saints Row IV - Gat Out Of Hell. Rozgrywkę komentuje przedstawiciel studia Volition, starszy producent, Jim Boone.

Dzięki nowemu filmikowi, gracze mogą poznać miasto New Hades i przekonać się, jakie możliwości czekają na nich w dodatku. Jak łatwo zauważyć, Johnny Gat będzie mógł używać noży, przywoływać roje szarańczy, przywoływać impy, które może zdetonować i posługiwać się krzesłem wyposażonym w mini-guny i wyrzutnie rakiet. Pokazano także, jak działa mechanika latania, zaprezentowano tryb wyścigów oraz specjalny pojazd - rambulance - za pomocą którego można robić miazgę z demonów.

GramTV przedstawia:

Saints Row: Gat Out Of Hell zmierza na PC, PS4, PS3, XOne i X360. Premiera planowana jest na 30 stycznia 2015. Równocześnie z samodzielnym dodatkiem, na PS4 i XOne zadebiutuje nowa edycja - Saints Row IV: Re-Elected, zawierająca podstawową wersję Saints Row IV oraz wszystkie uprzednio wydane DLC.

Komentarze
3
bVarador
Gramowicz
25/09/2014 22:17

Volition ma dość oleju w głowie, że raczej nie pokusi się o bezpośrednie starcie z GTA. To byłaby nierówna walka, bo budżet i siła marki zrobiły różnicę na tyle istotną, że sama jakość spadłaby na dalszy plan.Gdyby zamiast GOoH zaryzykować wydanie gry wracającej do bardziej realnego świata remaster GTA5 zjadłby go bez popitki. Ale już SRV trafiłby w spokojny okres bo raczej na pewno przed GTA6, więc kto wie co przyniesieni przyszłość.

Nusiek321
Gramowicz
25/09/2014 21:45

Ja marzę o powrocie do klimatów Saints Row 2 <3

Tarasada
Gramowicz
25/09/2014 17:37

Szkoda że poszli bardziej w stronę SR IV niżeli 2, ale cóż dam szansę tej grze.