EA zapowiada SimCity BuildIt na iOS i Androida

Małgorzata Trzyna
2014/09/11 14:00

SimCity BuildIt zostało zaprojektowane z myślą o graczach, którzy udają się w podróż. Czemu nie umilić sobie tego czasu, budując własne miasto?

EA zapowiada SimCity BuildIt na iOS i Androida

- Niezależnie od tego, czy potrafisz sprytnie zaplanować miasto, czy jesteś mistrzem strategii, przejmij kontrolę i baw się, gdziekolwiek jesteś - pisze EA na swojej stronie. - Wkrótce na iPhonach, iPadach i urządzeniach z Androidem zadebiutuje nowe SimCity, jakiego jeszcze nie znaliście, zaprojektowane z myślą o podróżujących graczach. W zależności od decyzji, jakie podejmiecie, wasze miasta będą ewoluowały inaczej. Wyjdźcie naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców albo róbcie im na przekór, by poczuć ich gniew.

GramTV przedstawia:

W SimCity BuildIt gracze będą mogli powiększać i pomniejszać miasto, obracać je o 360 stopni, wznosić różnorodne budynki i cieszyć się piękną grafiką 3D. EA zapewnia, iż jest to najbardziej zaawansowana symulacja budowania miasta na urządzenia mobilne. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Komentarze
11
Usunięty
Usunięty
25/01/2015 15:40

Średni pomysł, ale pewnie swoich zwolenników znajdzie :)

Usunięty
Usunięty
24/01/2015 15:39

Witam czy mógłby ktoś mi powiedzieć dlaczego simcity nie jest zgodne z telefonem myphone q-smart?

Usunięty
Usunięty
11/09/2014 19:15

Hmmmm... przecież jest już Sim City na androida. Płatne i praktycznie jest to port Sim City 3000 - wiem, bo mam i gram:)A to pewnie będzie jak The Sims free to play, czyli idź do toalety - 5 minut lub zapłać za wykonanie czynności natychmiastowo. Dziękuję i postoję.
Trwa Wczytywanie