Ruszyła zbiórka na Death to Spies 3

Małgorzata Trzyna
2014/09/10 12:30
2
0

Haggard Games wystartowało ze zbiórką na Death to Spies III, gry łączącej cechy kilku klasycznych produkcji, takich jak Hitman, Splinter Cell i Commandos. W "trójce" gracze przeniosą się w czasy II wojny światowej oraz zimnej wojny.

Ruszyła zbiórka na Death to Spies 3

Akcja Death to Spies 3 toczy się w pięciu krajach (w Europie i w Ameryce Północnej), a główny wątek fabularny skupia się na dramatycznej historii zabójstwa Johna F. Kennedy'ego i teorii spiskowej związanej z tym wydarzeniem. Gracze wcielają się w agenta KGB, który skrada się i wykorzystuje inne, szpiegowskie umiejętności w celu wykonania zadań. W grze dostępny będzie także "team mode", w którym udział w akcji mogą wziąć dwie dodatkowe postacie, posiadające inne umiejętności i gadżety, między którymi gracz może przełączać się w dowolnym momencie.

GramTV przedstawia:

Gra zaoferuje rozgrywkę skupiającą się na skradaniu i ukrywaniu w tłumie, nieliniowe poziomy, gdzie można osiągnąć cel na wiele sposobów, kampanię single-player z trybem "team mode" oraz rozmaite rodzaje broni, gadżetów i sposobów przeprowadzania sabotażu.

Jeśli chcielibyście przekonać się, jak wygląda rozgrywka w praktyce, możecie pobrać demo ze strony haggardgames.com. Zainteresowanych zapraszamy na stronę Kickstartera - celem twórców jest zebranie 85 000 dolarów do 24 października. Jeśli zbiórka zakończy się powodzeniem, gra zadebiutuje w październiku 2015.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
10/09/2014 14:31
Dnia 10.09.2014 o 12:42, Maciej2801 napisał:

jakies pol roku temu demko daliście tej gry było nawet nawet takie 5/10

bo DtS to specyficzna seria, porównanie do hitmana jest wręcz do bólu prawdziwe - w obu chodzi o skradanie, bo strzelać niby można, ale jest to tak sztywne, że bolą zęby i najlepiej w ogóle tego wariantu nie testować. Zwłaszcza że gra dość zgrabnie nadrabia całą resztą, atmosfera jest gęsta, i to urocze heilowanie strażników-ssmanów gdy przechodzimy obok nich w skradzionym mundurze oficera.

Usunięty
Usunięty
10/09/2014 12:42

jakies pol roku temu demko daliście tej gry było nawet nawet takie 5/10