Ogromna popularność trybu World Cup w FIFA Ultimate Team

Paweł Pochowski
2014/07/23 12:30
3
0

EA Sports podzieliło się kilkoma imponującymi statystykami.

Ogromna popularność trybu World Cup w FIFA Ultimate Team

Okazuje się, że gracze rozegrali w trybie World Cup w FIFA Ultimate Team ponad 53 miliony meczów - przekłada się to na ponad 800 tysięcy wirtualnych mundiali. Przypominamy, że darmowe rozszerzenie o mistrzostwach świata do FIFA Ultimate Team ukazała się pod koniec maja na konsolach oraz PC.

EA pochwaliło się także zyskiem z FIFA Ultimate Team - bez konkretnych liczb co prawda, ale dowiedzieliśmy się, że zysk mikropłatności w porównaniu do poprzedniej edycji wzrósł o 80 procent. To jeszcze nic, bowiem bliźniaczy tryb z gry o futbolu amerykańskim - Madden Ultimate Team - może pochwalić się wzrostem zysku o 350 procent! Widać EA Sports znalazło kurę znoszącą złote jajka.

GramTV przedstawia:

Jak myślicie, czy skoro Ultimate Team tak dobrze się spisuje pod względem zysku z mikropłatności, to czy już niedługo na rynku zadebiutuje The Sims 4: Ultimate Team? Przypominamy bowiem, że wygląda na to, że w The Sims 4 zadebiutuje znana z Battlefielda funkcja Premium, zapewniająca jej subskrybentom szybszy dostęp do dodatków i ekskluzywne przedmioty.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
23/07/2014 17:12

> Trzeba przyznać że mają zyski: gra ok 150 zł za sztukę + często DUŻO $$$ za fifapointsy.>> Chwalą się i chwalą, a niech lepiej rozwiążą problem z trainerami na PC...popieram aspekt trainerów....psują cały tryb jeżeli ktoś ogarnia i musi grać w 1 lidze online to dramat

Usunięty
Usunięty
23/07/2014 16:04

Trzeba przyznać że mają zyski: gra ok 150 zł za sztukę + często DUŻO $$$ za fifapointsy.Chwalą się i chwalą, a niech lepiej rozwiążą problem z trainerami na PC...

Usunięty
Usunięty
23/07/2014 12:47

Ultimate Team zarobiło więcej tylko dlatego, że zmniejszyli szansę na trafienie dobrych piłkarzy w paczkach. Dlatego właśnie zrezygnowałem z ich kupowania.
Trwa Wczytywanie