News

Podstawowy cel zbiórki na Strefę Gier Niezależnych na PGA zrealizowany, czas na drugi punkt programu

Małgorzata Trzyna, 15.07.2014 18:22 0

Dzięki wsparciu użytkowników, udało się już zebrać 12 000 zł dla 12 niezależnych zespołów, które będą mogły zaprezentować swoje gry na Poznań Game Arena. To jednak nie koniec zbiórki - kolejnym celem jest przekroczenie progu 20 000 zł na zorganizowanie Nocnego grania oraz 0h Game Jam!

Czym jest 0h Game Jam? To akcja, w której uczestnicy na stworzenie gry mają... 0 godzin. To znaczy, zaczynają i kończą o 2 w nocy (co jest możliwe w jednej jedynej nocy w roku, gdy przestawiamy zegary z czasu letniego na zimowy). Jam ma zasięg globalny. Jeśli uda się uzbierać 20 tysięcy złotych, 0h Game Jam odbędzie się stacjonarnie, podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena. Organizatorem imprezy jest mecenas akcji z PGA, Sos Sosowski.

Nie zwlekajcie zatem i zajrzyjcie na PolakPotrafi.pl - do końca zbiórki pozostało już tylko 5 dni. Pamiętajcie, że wpłacając pieniądze, otrzymacie w zamian nie tylko wdzięczność organizatorów, ale też nagrody w postaci wejściówek na targi, koszulek, możliwości zagrania meczu z dyrektorem PGA w Pro Evolution Soccer i wielu innych.

Akcję promuje gra Indyki na PGA (jedyna gra, która powstała na potrzeby akcji crowdfundingowej) polegająca na zestrzeliwaniu spadających monet. Jej kolejny poziom zostanie udostępniony po przekroczeniu kolejnego progu zbiórki.

najnowsze