Informacje

Co w gramsajtach piszczy #97 - Wspomnienia po E3 i nie tylko!

6 Michał Grabowski

W ubiegłym tygodniu, o tej porze powoli byliśmy zalewani przeróżnymi wiadomościami z E3 2014. W tym do głosu dochodzą Gramowicze, który dość aktywnie komentowali wszelkie wiadomości na temat prezentowanych nowości. Ale czy tylko tym żyły gramsajty? Oczywiście, że nie! Zapraszam na kolejne podsumowanie gramsajtowej aktywnosći!

Co w gramsajtach piszczy #97 - Wspomnienia po E3 i nie tylko! - obrazek 1

Statystycznie: kolejny tydzień wzrostu aktywności na gramsajtach

W zeszłym tygodniu po raz kolejny wykazaliście się dość sporą aktywnością na gramsajtach! Z jednej strony dlatego, iż jak już w poprzednim podsumowaniu wspomniałem trwały targi E3 2014 i wielu z Was postanowiło się podzielić swoimi wrażeniami z poszczególnych konferencji. Z drugiej strony jednak mogliśmy być świadkami małych przenosin wpisów jednego z Gramowiczów. Mamy więc nadzieję, że przeprowadzka przebiegła pomyślnie! Ale przejdźmy do statystyk, bo to one w tym miejscu są najważniejsze. Napisaliście łącznie 78 wpisów, co dało także średnią wynoszącą 11,14 wpisu dziennie. Największą ilość tekstów napisaliście w poniedziałek – pojawiło się ich wtedy aż 31!. Najmniej z kolei mogliście ich znaleźć w środę – tylko 5. W kwestii komentarzy byliście także niezwykle aktywni, gdyż pojawiło się ich przez ostatnie dni 105.

Electronic Entertainment Expo: Wasze wrażenia z targów!
Co w gramsajtach piszczy #97 - Wspomnienia po E3 i nie tylko! - obrazek 2
NeoKoriban podzielił się swoimi wrażeniami z prezentacji Ubisoft i nie tylko!

Jak wcześniej wspominałem wiele razy – ostatnimi dniami było naprawdę gorąco! Nie tylko ze względu na temperaturę panującą za oknem, ale i przez trwające od 10 do 12 czerwca targi E3 2014. Wiele można było na ich temat mówić: co najbardziej graczy zaskoczyło, co rozczarowało a co wywołało największe wypieki na twarzy z wrażenia i dlaczego był to Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tak czy inaczej działo się naprawdę sporo i dzieje się nadal, gdyż cały czas pojawiają się nowe gameplaye czy wywiady związane z zaprezentowanymi podczas nich grami. Gramowicze także okazali się aktywnymi komentatorami na naszym forum, jak i na gramsajtach! Poniżej, w jednym miejscu, znajdziecie wszystkie podsumowania i wrażenia spisane przez naszych użytkowników!

Podsumowania ogólne

Podsumowania poszczególnych konferencji i pokazów

Growo: Jak skutecznie jeździć czołgiem?
Co w gramsajtach piszczy #97 - Wspomnienia po E3 i nie tylko! - obrazek 3
A czy Wy wiecie jak powinno się dobrze jeździć czołgiem w Battlefieldzie?

Po raz kolejny użytkownik Xpawel1234567890 udzielił kilku porad, które można wykorzystać podczas zabawy w Battlefield 4. Tym razem w swoim wpisie skupił się na czołgach i opisał jak mogą one zostać użyte w ofensywie jak i defensywie.

Czas na recenzje i wrażenia z ogrywanych przez Was tytułów! Podczas E3 2014 zostało między innymi zapowiedziane, iż będzie można spróbować swych sił w wersjach testowych Battlefield: Hardline czy też Destiny. Niektórzy już mieli okazję się do nich dostać i postanowili opowiedzieć kilka słów o tym, jak prezentują się one we wczesnym etapie produkcji. Ponadto pojawiło się kilka recenzji gry Murdered: Soul Suspect. Zapraszam do lektury!

Wrażenia

Recenzje

Okołogrowo: Dlaczego gry są takie drogie?

Użytkownik PabloZ_94 przyjrzał się w ubiegłym tygodniu problemowi coraz droższych gier na komputery. Bo i nie ma co się oszukiwać – w porównaniu z cenami, które były obecne jeszcze kilka lat temu są one nieco wyższe, a i można pokusić o porównanie ceny z tym, co dany tytuł oferuje. Na pewno na ten temat można by było pisać długo… więc jeśli chcielibyście wyrazić swoje zdanie na ten temat to może warto napisać coś dłuższego na swoim gramsajcie?

Ogólnie: Przemyślenia i testy słodkości!
Co w gramsajtach piszczy #97 - Wspomnienia po E3 i nie tylko! - obrazek 4
Pierwsza z przygód autostopowych Eskela, podczas której spotkał kilka ciekawych osobistości...

Często na gramsajcie Eskela95 można znaleźć wpisy związane z przemyśleniami na przeróżne tematy. Tym razem podzielił się z Wami swoimi wspomnieniami z podróży autostopem i tym samym spotkań z ciekawymi ludźmi. Czekamy na więcej takich historii! Z kolei SamNieWieszKto przybliżył nieco kilka ciekawostek związanych z popularnym systemem RPG Dungeons & Dragons, a dokładniej sylwetki m.in. Poula Andersona czy Roberta E. Howarda. A Kadaj, podczas poszukiwania smakołyków w sam raz na wieczorne relacje z Mundialu, wpadł na pomysł zrobienia małego testu słodyczy w czekoladzie.

Oczywiście dość pracowity tydzień miał także Demi23, który oprócz wpisu związanego z rapem, a dokładniej tym czy powinien być martwy znalazł także miejsce na wpisy przemyśleniowe, w których napisał między innymi jak powinno się traktować kobietę po zerwaniu, a także co myśli na temat osób, które delikatnie mówiąc… nie liczą się ze zdaniem innych. I na koniec – kolejna relacja Soamida z koncertu, który tym razem wybrał się na koncert zespołu Black Sabbath w Łodzi.

Twórczość Gramstajowa
Co w gramsajtach piszczy #97 - Wspomnienia po E3 i nie tylko! - obrazek 5
Osioł powraca z nowym komiksem i innymi pracami!

I na koniec tradycyjnie zapraszam do zapoznania się z twórczością na gramsajtach. Po raz kolejny pojawiło się wiele prac plastycznych. Zacznijmy od Bloodi1988, która pochwaliła się postępami w pracy nad Jinx i Razielem, zaprezentowała szkic Lary Croft, a także nieco inne spojrzenie na Rayne – główną bohaterkę gry Bloodrayne. Powrócił w swoim charakterystycznym stylu także Osioł! Mogliście znaleźć jego nowy komiks nawiązujący do pewnej, dość głośnej postaci w polityce, a także kilka innych rysunków związanych z jego internetowym komiksem.

A wpisem tygodnia został…

To tyle w kwestii podsumowania Waszej aktywności na gramsajtach! Jak widać sporo było na temat najważniejszych wydarzeń ostatnich dni, ale znalazło się także wiele miejsca na inne, ciekawe teksty. Mam nadzieję, że tych będzie z czasem przybywać! Zostało nam jeszcze oficjalne ogłoszenie który z wpisów przedstawionych w ubiegłym podsumowaniu przypadł Wam najbardziej do gustu i tym samym stał się kolejnym wpisem tygodnia w czerwcu. A został nim…

Wpis użytkownika Master_Morti na temat czarnego piwa!

Gratulujemy! Jak widać coraz większą liczbę Gramowiczów interesuje browarnictwo, jak i ciekawostki związane z tym tradycyjnym napitkiem… który jak widać wcale nie musi być złocisty! Oczywiście tym samym Master_Morti staje się kolejnym, który pod koniec miesiąca będzie walczył o tytuł najciekawszego wpisu czerwca. A kolejne głosowanie na wpis tygodnia rozpoczynamy jeszcze dziś!

Zachęcamy więc do udziału, oddawania głosów na swoich faworytów, a także pisania na gramsajtach!

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Inferno0009

Niedługo będzie #100. Muszę dopilnować by się pojawić ;)

Odpowiedz
G Muradin_07

Będą fajerwerki, sztuczne ognie, konfetti, podobno wpadnie sam David Copperfield!A tak na serio - no fakt, niedługo będzie #100, trzeba będzie coś faktycznie z tej okazji wymyślić. Zobaczymy :)

Odpowiedz
G Kadaj

To poniedziałkowe zatrzęsienie wpisów nie jest przypadkiem związane z przenoszeniem bloga przez jednego z użytkowników? ;p

Wielkie kłamstwo i statystyka. ;d

Odpowiedz
G Muradin_07

No niestety... Ale chociaż wspomniał o tym zamieszaniu, a także wspomniał u siebie o wpisach, które mogły zniknąć z wtyczki Vilmara. Dodatkowo - to nie było "budowanie bazy danych" po dwie/trzy linijki tekstu na wpis, a wiele mniejszych tekstów, które kiedyś się pojawiły. Dlatego też w statystykach je uwzględniłem.Z drugiej strony chyba po raz pierwszy z czymś takim się spotkałem. Tak czy inaczej - statystyka to tylko liczby, ot takie info ogólne. Ważniejsze jest to, co znajduje się poniżej! :)

Odpowiedz
G Sephrio

W poniedziałek ? 9 czerwca? ;D
Ktoś ładnie namieszał w waszych statach ;D

Odpowiedz
G Eskel95

Tyle wpisów do zbadania, tak mało czasu... :(

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?