DICE zapewnia o postępach w pracach nad Mirror's Edge. Są też nowe grafiki

Patryk Purczyński
2014/06/10 18:55

Sara Jansson w otwartym liście do fanów Mirror's Edge'a nawiązuje do wczorajszej prezentacji gry na konferencji Electronic Arts i podkreśla, że projekt wciąż jest we wczesnej fazie.

DICE zapewnia o postępach w pracach nad Mirror's Edge. Są też nowe grafiki

- Minął cały rok odkąd ogłosiliśmy, że faktycznie pracujemy nad nowym Mirror's Edge'em - pisze starsza producent gry, Sara Jansson. - Chcę, byście wiedzieli, że dokonujemy postępy i sądzę, że pokochacie tę grę. Wiem, że wielu z Was zapewne chciałoby zobaczyć coś więcej, ale nadal jesteśmy na wczesnym etapie produkcji. Nasz główny zespół jest pełen pasji i w pocie czoła pracuje nad tym, by stworzyć możliwie najlepszy produkt - zapewnia.

- W Mirror's Edge'u chodzi o płynność, fizyczność i ruch. Chcemy się upewnić, że dokonujemy ewolucji i to w sposób, który zapewni wam nowe doznania. Chcemy, by gra była na tyle przystępna, by trafiła do nowych graczy, a jednocześnie nagradzała wyszkolonych użytkowników. Zależy nam także na najlepszej bezpośredniej walce na świecie. Zaawansowane starcia są zintegrowaną częścią poprawionej płynności i ruchu - stwierdza Sara Jansson.

GramTV przedstawia:

Więcej informacji, w tym o Faith i otaczającym ją świecie, obiecuje podać już wkrótce. Trzymamy za słowo. Mirror's Edge został wczoraj pokazany na konferencji Electronic Arts. Poniżej prezentujemy z kolei zestaw nowych grafik upublicznionych przez DICE.

Komentarze
2
Kafar
Gramowicz
10/06/2014 19:47

EA upadło w tyk roku tak nisko. Zaniża poziom pokazów gier do samych już koncept artów. ;/

Kadaj
Gramowicz
10/06/2014 19:07

Chyba pracują nad grą w przerwie pomiędzy trzaskaniem kolejnych Battlefieldów. ;p