Kolejny cel zbiórki na SUPERHOT zrealizowany, gra otrzyma tryb speedrun

Paweł Pochowski
2014/05/19 09:10
3
0

Kampania SUPERHOT na Kickstarterze idzie jak burza - gra potrzebowała zaledwie jednego dnia, by zebrać potrzebą do produkcji kwotę, a tylko dwóch, by zrealizować pierwszy z celów dodatkowych.

Kolejny cel zbiórki na SUPERHOT zrealizowany, gra otrzyma tryb speedrun

Dzięki temu po przekroczeniu progu 120 tysięcy dolarów gracze zapewnili sobie lepsze animacje postaci. Ale to jeszcze nie koniec, bo rozpędzona maszyna pędzi nadal - dzięki zebraniu 150,000 dolarów SUPERHOT wyposażone zostanie w specjalny tryb speedrun przystosowany do szybkiego przechodzenia gry oraz rejestracji naszego rekordu. Znajdzie się w nim także lista najlepszych wyników, a pokonywanie dobrych czasów ma zapewnić dostęp do fajnej nowej zawartości w grze.

Na ten moment Blue Brick otrzymało ponad 160 tysięcy dolarów, zbiórka zbliża się więc do kolejnego ustalonego progu - 200 tysięcy dolarów. Jeżeli uda się zebrać taką kwotę, twórcy zaimplementują w grze specjalny tryb replay, w którym w czasie rzeczywistym będzie można cofać przeprowadzone akcje. Ale to jeszcze nie koniec, znamy już następny z celów - jest to kolejny tryb zabawy, nazwany "new game+", który będzie uruchamiany po jednokrotnym zaliczeniu całości i ma być wyposażony w dodatkowe wyzwania włączane z poziomu menu. Będą to rzeczy w stylu "tylko katana", "nielimitowana amunicja", "super trudny poziom trudności" czy "wrogowie w kolorze tęczy". Aby cel doszedł do skutku potrzeba 230 tysięcy dolarów. Raczej nie powinno być z tym problemu, biorąc pod uwagę czas pozostały do końca zbiórki. A jest to bagatela 26 dni.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
19/05/2014 18:29

Dokładnie! Chcę zobaczyć jak ta kreska wychodzi przez okno więc dorzucę jeszcze trochę hajsu :D

Usunięty
Usunięty
19/05/2014 18:20

Oto dowód, że ludzie są wygłodzeni bo mają pewnie nadzieję że powstanie innowacyjna strzelanka.

Usunięty
Usunięty
19/05/2014 15:54

Jeśli do każdego progu będą dorzucać deskshota z postępem zbiórki, to tempo napływania pieniędzy pewnie się utrzyma."Nie interesuję mnie kolejne tryby. Chcę zobaczyć 300%"
Trwa Wczytywanie