Pierwszy dodatkowy cel w SUPERHOT osiągnięty w mniej niż dwie doby

Małgorzata Trzyna
2014/05/16 19:13
1
0

Zgodnie z przewidywaniami, SUPERHOT zostało sfinansowane na Kickstarterze w błyskawicznym tempie. Ba, osiągnięto już pierwszy dodatkowy cel. Oznacza to, że zespół zatrudni jeszcze jednego animatora 3D, dzięki czemu gra w akcji będzie prezentować się jeszcze lepiej. Ale na tym nie koniec...

Pierwszy dodatkowy cel w SUPERHOT osiągnięty w mniej niż dwie doby

Twórcy SUPERHOT nie spodziewali się, że projekt zostanie sfinansowany w ciągu tygodnia, nie wspominając o jednym dniu. Na osiągnięcie pierwszego dodatkowego celu potrzebowali mniej niż dwie doby.

GramTV przedstawia:

- Ludzie, jesteście niesamowici! Nie minęło nawet 48 godzin, a już pierwszy dodatkowy cel został sfinansowany! Jak się okazuje, zaznaczanie postępów zbiórki na tej małej tabliczce było kiepskim pomysłem, szybko skończyło się nam miejsce - piszą przedstawiciele Blue Brick. - Tak jak obiecaliśmy, zrobimy co w naszej mocy, by animacje postaci w pełnej wersji gry były jeszcze lepsze. A co do kolejnego celu – 150 000 dolarów pozwoli nam na zaimplementowanie trybu SpeedRun. Gdy przekroczymy tę granicę, zapowiemy kolejne cele i jestem pewien, że przypadną wam do gustu.

Następny cel to 200 000 dolarów – po przekroczeniu tego progu gracze będą mieli zapewnioną możliwość odtwarzania przeprowadzonych akcji w czasie rzeczywistym. Zespół jeszcze zastanawia się, czy będziemy obserwować owe zdarzenia z perspektywy pierwszej czy trzeciej osoby, rozważa też możliwość zapisywania/importowania/eksportowania powtórek oraz dzielenia się nimi z innymi graczami.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
16/05/2014 20:08

Coś czuję, żę zbieranie hajsu zakończy się w okolicach 300 patyczków. Sam nigdy nie dałem i nie dam hajsu na kickstarterze, ale im więcej hajsu teraz dadzą inni, tym będę miał pewnie większą pokusę, aby kupić pełną grę.