Informacje

Level Up świętuje pierwsze urodziny, przygotujcie się na sobotnią imprezę

5 Małgorzata Trzyna

Dla Level Up, czyli baru dla graczy, ostatni rok był rokiem intensywnej pracy. W tym czasie zorganizowano dziesiątki eventów, setki turniejów, wymieniono mnóstwo baterii, a do tego drinki i piwo lały się strumieniami. Z okazj pierwszego roku Level Up serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie w najbliższy weekend!

Level Up świętuje pierwsze urodziny, przygotujcie się na sobotnią imprezę - obrazek 1

W najbliższy weekend, od piątku do niedzieli, Level Up, mieszczący się w Warszawie na ulicy Moliera 4/6, będzie otwarty przez 24 godziny/dobę. Głównym sponsorem oraz patronem medialnym imprezy jest Gram.pl.

Najważniejsza część imprezy odbędzie się w sobotę, 10 maja. Na ten dzień zaplanowano wiele rozmaitych atrakcji - oto najważniejsze z nich:

  • 20:00 - Turniej w Audiosurf - Uczestnicy dzielą się na 2 drużyny, wygrana drużyna zdobywa dużą butlę wódki, przegrana - o połowę mniejszą;
  • 22:30 - Turniej w Tetrisa – zdobywca pierwszego miejsca otrzyma klawiaturę Razer, torbę na laptopa oraz bluzę gram.pl; drugiego miejsca – torbę na laptopa, trzeciego – drink oraz kartę podarunkową od gram.pl;
  • 1:00 Wielka Bitwa na Klocki czyli Jenga – uczestnicy walczą w parach, każdy wygrany otrzymuje nagrodę w postaci kuponu zniżkowego do sklepu gram.pl.

O 1:00 odbędzie się także losowanie wśród wszystkich posiadaczy czarnych kart (KUiRWO) – zwycięzcy zgarną klawiaturę Razer, torbę na laptopa oraz bluzę gram.pl. Karty zakupione tego dnia do godziny 24:00 również wezmą udział w losowaniu.

Więcej informacji o imprezie oraz szczegóły dotyczące wzięcia udziału w zabawie znajdziecie na Facebooku Level Up.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Corvus92

O matko ten skrót jest rozbrajający xD

Odpowiedz
G Afro69

Nie wiem, co to za czarne karty, ale nazwa niczego sobie - KUiRWO.

Odpowiedz
G Maksiu96

W ten weekend są również 18 urodziny CD-Action we Wrocławiu :)

Odpowiedz
inches666

> Nie wiem, co to za czarne karty, ale nazwa niczego sobie - KUiRWO.

Karta Uprawnień i Rabatów Wiernych Odwiedzających :D

Odpowiedz
G kotlecik5

Długo musieli nad tym skrótem myśleć :D

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum