Informacje

Elite: Dangerous wkracza w kolejną fazę alfy, beta na horyzoncie

2

Nowa kompilacja alfy - oznaczona numerem czwartym - wydana zostanie 15 maja.

Elite: Dangerous wkracza w kolejną fazę alfy, beta na horyzoncie - obrazek 1

Jak poinformowało w newsletterze Frontier Developments - czwarta alfa zawierać będzie 400 miliardów gwiezdnych systemów. Twórcy poinformowali, że "każdy z nich działa prawidłowo - obraca się i orbituje wokół innych tworząc niesamowity astronomiczny balet".

Ponadto poinformowano, że pierwszy etap betatestów rozpocznie się w dwa tygodnie po wydaniu najnowszej alfy, a więc 30 maja. - Końcówka testów alfa jest już na horyzoncie. To niesamowite, gdy spoglądam wstecz i orientuje się, ile przeszliśmy od startu zbiórki na Kickstarterze. Wsparcie od was było fantastyczne, a wkład pochodzący szczególnie z forum Design Discussion był ogromną pomocą - tak właściwie to mamy nawet zamiar dostarczyć jedną z funkcji omówioną właśnie na jego łamach, chodzi o "super-cruise". Użytkownicy premium już teraz maja dostęp bety z systemem walki, wyczekujemy chwili, gdy wystartują betatesty i zobaczymy znacznie więcej osób już faktycznie grających. Nie moglibyśmy tego osiągnąć bez waszego wsparcia i ogromnie to doceniamy - napisał David Braben.

Przypominamy, że trzecia fazy alfy rozpoczęła się w połowie marca. Jedną z najbardziej widowiskowych nowości była w niej opcja dokowania statków do stacji kosmicznych.

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
maskor84

Bardzo dobrze zapowiadajaca sie Space Opera w kosmosie !.Graficznie wymiata i czuc wielka MOC i klimat !.Juz doczekac sie nie moge premiery.
Jak dla mnie duzo lepiej zapowiadajacy sie produkt w poruwnaniu do Star Citizen.

Odpowiedz
Mati-PL1993

Fakt, na tym etapie wygląda ciekawej niż Star Citizen, pewnie dlatego że w Elite Dangerous można już pograć i wiadomo jak wygląda gameplay, Star Citizen do etapu gameplay'a jeszcze nie doszedł. Trzeba poczekać aż obie produkcje zostaną ukończone, dopiero wtedy będzie wiadomo jak bardzo będą rozbudowane i czy jedna gra ma przewagę nad drugą :)

Pozdrawiam

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?