Informacje

Elite: Dangerous - czas na trzecią fazę alfy

5

Największe nowości? Możliwość dokowania statków oraz zmiany zamontowanych części.

Elite: Dangerous - czas na trzecią fazę alfy - obrazek 1

Z jakiegoś powodu kosmiczne symulatory to niesamowicie wartościowy kawałek tortu. Największym sukcesem jest chyba powstające Star Citizen, które jak dotąd otrzymało od graczy 40 milionów dolarów. Elite: Dangerous to trochę biedniejszy kuzyn tej rodziny, ale także ma poparcie fanów, którzy przekazali twórcom bagatela 1,5 miliona funtów, co zabezpieczyło twórcom możliwość spokojnej pracy nad swoim tytułem. Aktualnie od grudnia trwają testy wersji alfa, która właśnie weszła w swoją trzecią fazę.

Proces dokowania statkiem kosmicznym został przedstawiony na poniższym dwuminutowym trailerze i robi świetne wrażenie, niczym z najlepszych filmów sci-fi. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości, co tak właściwie może być fajnego w lataniu kosmicznym statkiem - jeden argument ma podany na tacy. Ponadto uaktualniona wersja gry umożliwia wybieranie zamontowanych w statkach części, w tym skanerów oraz broni.

Pełna wersja Elite: Dangerous zadebiutuje jeszcze w tym roku.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
cHICEK

Z jednej strony fantastyczne dokowanie, imersja od razu + 10. Z drugiej przy setnym dokowaniu podejrzewam że może to się okazać męczące. Ale jestem i tak za :) brakuje mi dobrego sandboxowego symulatora. Czy generalnie jakiegokolwiek.

Odpowiedz
jcraft

> Z jednej strony fantastyczne dokowanie, imersja od razu + 10. Z drugiej przy setnym dokowaniu
> podejrzewam że może to się okazać męczące. Ale jestem i tak za :) brakuje mi dobrego
> sandboxowego symulatora. Czy generalnie jakiegokolwiek.

Podejrzewam, że zanim do owego setnego dokowania dojdzie będziemy mogli podobnie jak w starym Elite zamontować sobie komputer dokujący, który odwali za nas całą robotę :)

Odpowiedz
G Hulk131

To gra przeznaczona dla jednego gracza mam nadzieję? Jeśli tak, to chyba kolejna wyczekiwana przeze mnie tego typu gra. Porażka X Rebirth bolała, mam nadzieję, że ta nie zawiedzie.

Odpowiedz
Sinirio

> To gra przeznaczona dla jednego gracza mam nadzieję? Jeśli tak, to chyba kolejna wyczekiwana
> przeze mnie tego typu gra. Porażka X Rebirth bolała, mam nadzieję, że ta nie zawiedzie.

Tylko w połowie. Przeznaczona do gry w coopie.

Odpowiedz
jcraft

> > To gra przeznaczona dla jednego gracza mam nadzieję?
> > ...
>
>
> Tylko w połowie. Przeznaczona do gry w coopie.
Odkąd to ED jest przeznaczone do gry w coopie? Podobnie jak starsze części najnowsze Elite jest produkcją dla jednego gracza, jednak tym razem otrzymamy także multi (pozwalające na rozgrywkę praktycznie na skalę gry MMO).

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?