One Piece: Unlimited World Red pojawi się także w Europie

Robert Sawicki
2014/03/12 22:09
2
0

I to nie tylko na 3DS-a, na które gra ukazała się wcześniej w Japonii, ale także i na PlayStation 3, PlayStation Vita i Wii U.

Każdy, kto stęsknił się za Tony Chopperem (a ostatnią grą związaną z One Piece, jaka się u nas pojawiła, to One Piece: Pirate Warriors 2) nie będzie musiał szczególnie długo czekać. jak zapowiedziało Bandai Namco, w drugiej połowie tego roku w Europie pojawi się One Piece: Unlimited World Red.

Wydawca obiecuje nie tylko przygody bogate w emocjonujące starcia z przeciwnikami, ale i sceny i historie przygotowane specjalnie na potrzeby gry.

GramTV przedstawia:

Oprócz trybu dla jednego gracza czeka nas również co-op (do czterech graczy), zawierający minigry takie jak łowienie ryb, czy łapanie owadów w siatkę - wszystko to, co ma jakąś szansę na ożywienie imprezy, która się nie udała.

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z gry. Tytuł pojawi się na Nintendo 3DS i Wii U, PlayStation 3 i PlayStation Vita.

One Piece: Unlimited World Red pojawi się także w Europie

Komentarze
2
ww3pl
Gramowicz
Autor
13/03/2014 10:26
Dnia 13.03.2014 o 10:06, Adan napisał:

"ale i nigdy sceny i historie przygotowane specjalnie na potrzeby gry. " "czeka nas również co-op (do czterech graczy), zawierający również minigry" Google translator ftw, bo po co poświęcić minutę na przeczytanie tego co się wrzuca. W końcu to i tak tylko news o chińskiej gierce, o której autor nigdy nie słyszał.

Żadnego Google Translatora nie było, a w redakcji robię "za tego, kogo obchodzą chińskie gierki". Spokojnie.Dzięki za wskazanie potknięć.

Usunięty
Usunięty
13/03/2014 10:06

"ale i nigdy sceny i historie przygotowane specjalnie na potrzeby gry. ""czeka nas również co-op (do czterech graczy), zawierający również minigry"Google translator ftw, bo po co poświęcić minutę na przeczytanie tego co się wrzuca. W końcu to i tak tylko news o chińskiej gierce, o której autor nigdy nie słyszał.