Pavilion - gra logiczna z perspektywy czwartej osoby - na nowym zwiastunie

Piotr Bajda
2014/02/28 17:13
4
0

Przez niemal pół roku od ostatnich wieści o Pavilion nie zmieniło się wiele. Gra Visiontrick Media dalej intryguje.

Pavilion - gra logiczna z perspektywy czwartej osoby - na nowym zwiastunie

O Pavilion, czyli logicznej grze z oniryczną atmosferą na Playstation 4 i PS Vitę pisałem we wrześniu ubiegłego roku. Trudno było wówczas o opisanie jej własnymi słowami, więc posiłkowałem się wypowiedziami twórców.

Pavilion opowiada z perspektywy czwartej osoby o eksploracji poprzez prowadzenie, wpływanie i podświadomą kontrolę. Manipuluj otoczeniem, wpływaj na jego zmysły i prowadź bohatera ścieżką do prawdy.

Akcja Pavilion toczy się w świecie obcym dla gracza i bohatera. Surrealistyczne, wyjęte ze snu miejsce, gdzie rzeczywistość zderza się z fantazją. Zbudowane z pięknej, ręcznie malowanej grafiki 2D i ambientowej muzyki, które czynią z gry niezapomnianą ucztę audio-wizualną.

GramTV przedstawia:

I wiele się nie zmieniło. Wiemy jedynie ciut więcej o tym, jak przebiega zabawa. Twórcy zapewniają, że perspektywa czwartej osoby to nie tylko chwytliwy slogan, ale faktyczny sposób wpływania na grę. Gracz nie ma tu bowiem bezpośredniej kontroli nad bohaterem. Może jedynie starać się wpływać na jego zachowanie - głównie poprzez interakcję z otoczeniem - by ten znalazł drogę do prawdy i poznania tego przedziwnego świata.

Tak wygląda to na nowym zwiastunie.

Premiera na PlayStation 4 i Vicie w tym roku.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
01/03/2014 15:43

Wygląda ciekawie, jak będzie się fajnie prezentować na następnych filmach to chyba przemyślę zakup :)

Usunięty
Usunięty
28/02/2014 23:07

Degrad -1 za nie pocięcie reklamy czyli de facto za reklamę oraz za spam.

Usunięty
Usunięty
28/02/2014 18:56

[m]
Trwa Wczytywanie