Informacje

Obniżamy ceny gier dostępnych w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

18 gram.pl

Zmieniliśmy ceny gier Tomb Raider: Definitive Edition (PS4/XO), LEGO Marvel Super Heroes (PS4/XO), Thief (PC/PS4/XO) i Dark Souls II (PC) w pre-orderze. Oczywiście na Waszą korzyść – wszystkie są dostępne taniej!

Tomb Raider: Definitive Edition - obrazek 1
Tomb Raider: Definitive Edition

Z przyjemnością informujemy, że obniżyliśmy ceny następujących gier dostępnych w przedsprzedaży w sklepie gram.pl:

Pragniemy również poinformować, że osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na wyżej wymienione gry, otrzymają zamówione produkty w nowych, niższych cenach.

18 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
diabol_16

Lego marvel na ultimie po 189zł na PS4 a reszta na ps4 podobna do ultimy. Niestety nadal za wysoko :P

Odpowiedz
Dragoniasek

Poważnie? Ceny gier na PS4 to przegięcie do kwadratu, wystarczy sprawdzić na Ceneo:

LEGO Marvel Super Heroes - 180 zł
Tomb Raider: Definitive Edition - 200 zł
Thief - 220 zł

Odpowiedz
Scarven

Tez mi obnizka 10 pln.
Smiech na sali

Odpowiedz
G knopfler

Niepoważne troche te ceny u was w sklepie. Nigdy nie kupiłem żadnego konsolowego pre-ordera poza Wiedźminem. Ceny są straszne. Nie rozumiem jak sklepy w UK mogą sprzedawać Tomb Raidera za ~180 zł, a wy próbujecie wydusić 220? Ktoś w ogóle cokolwiek zamawia z gier konsolowych w waszym sklepie? Nie opłacało by sie obniżyc trochę te ceny i coś w ogóle sprzedać?

Odpowiedz
Nortic

Nie wiem co się stało przez ten czas ale pamiętam że jeszcze rok temu prawie wszystkie gry mieliście taniej niż u konkurencji, teraz jest odwrotnie ;d

Odpowiedz
Jbl

> Nie opłacało by sie obniżyc trochę te ceny i coś w ogóle
> sprzedać?

Albo jak nie ceny w dół to jakiś program lojalnościowy. Jakbym dostał raz w roku przy moim nędznym zakupie 7-8 gier na konsolę 1 grę konsolową ( nie jakiś PSN-owy tytuł ) gratis to by było fajnie :)

Odpowiedz
G knopfler

> Albo jak nie ceny w dół to jakiś program lojalnościowy. Jakbym dostał raz w roku przy
> moim nędznym zakupie 7-8 gier na konsolę 1 grę konsolową ( nie jakiś PSN-owy tytuł )
> gratis to by było fajnie :)
Też bym chętnie zobaczył coś takiego. Mogliby np. na co 5 grę dawać -50%. Na pewno chętniej bym kupił gre na gramie wtedy. A tak to nic nie kupuje. Moje wszystkie konsolowe zakupy odbywają się na allegro, w małym sklepie koło mnie albo brytyjskim amazonie. I tak zostanie jak na razie.

Odpowiedz
Essau

>Ktoś w ogóle cokolwiek zamawia z gier konsolowych w waszym sklepie?
>
Skoro przez tyle czasu nic się w kwestii tych chorych cen na gram.pl nie zmienia, to chyba opłaca się to,nie? Ludzie są widać na tyle głupi/leniwi, że nie porównują cen w innych sklepach. Żeby chociaż nie doliczali ceny za kuriera.

Odpowiedz
jasnygwint

> Skoro przez tyle czasu nic się w kwestii tych chorych cen na gram.pl nie zmienia, to
> chyba opłaca się to,nie? Ludzie są widać na tyle głupi/leniwi, że nie porównują cen w
> innych sklepach.
> Żeby chociaż nie doliczali ceny za kuriera.
na muve.pl jak się zrobi przedpłatę to właśnie kurier jest gratis i to rozumiem, 20 zeta w kieszeni. można? można!

Odpowiedz
G Ambr0ktn

Ceny samych gier na PS4 to pikuś, najlepsze ceny miała sama PS4 w okresie kiedy były problemy z dostępnością. Nawet na allegro nikt tak nie windował cen jak wy.

Odpowiedz
jasnygwint

> Ceny samych gier na PS4 to pikuś, najlepsze ceny miała sama PS4 w okresie kiedy były
> problemy z dostępnością. Nawet na allegro nikt tak nie windował cen jak wy.
no tu to trochę przesadzasz ;) na allegro ceny były windowane o 400-600zł w stosunku do ceny premierowej, sklep gram.pl oferował najczęściej konsolę + 3 gry+ pad, czyli ok 1800+3*250+250=2800 (tak szacunkowo) więc cena była zwiększona o jakieś 100-200zł jeśli dobrze pamiętam. tylko że w tym przypadku idea bundla bierze w łeb. inna sprawa że to właściwie bundle nie były, a zestawy przygotowane przez gram.pl żeby przy okazji sprzedaży ps4 bo przecież każdy chciał kupić, sprzedać jak najwięcej gier. takie sztuczne pompowanie statystyk.

Odpowiedz
G barth89

Super, DS2 będzie taniej :) Szkoda, że Titanfalla to nie dotyczy...

Odpowiedz
andrzejus

Ceny są astronomiczne na waszej stronie. Teraz rolę się odwróciły i wszyscy uciekają w stronę konkurencji, a Wy zostaniecie na lodzie.

Odpowiedz
BS15

ja kupiłem dzisaj tego Tomb Raider: Definitive Edition ps4 za 170 zl

Odpowiedz
G Ambr0ktn

@jasnygwint
Tyle tylko, że niektóre bundle przekraczały 3k, a był czas gdzie goła konsola kosztowała 2600zł

Odpowiedz
Rocket02

Niestety Drogie Gram.Pl, prawdę, jaką jest, ukazują inni w komentarzach. Jeśli tak dalej pójdzie może być wam ciężko. Do jakich czasów doszło iż byle mały sprzedawca na allegro potrafi mieć kilkadziesiąt złotych niższe ceny niż duży sklep jakim jesteście. Ktoś wyżej napisał że ceny poszybowały u was w górę około rok temu, sam z tego co zauważyłem sytuacja popsuła się po wprowadzeniu do sklepu wersji cyfrowej. Od tamtej pory wszystkie! promocje dotyczą wersji cyfrowych. Niestety gracz lubiący pudełka musi u was płacić za swoją pudełkową pasję... Nieszczęsny program lojalnościowy skasowany po odejściu spod skrzydeł Cd Projektu również nie powrócił, a powinien przynajmniej do stanu jak u konkurencji. Konkludując, od czasu kolekcjonerki Wiedźmina 2 nie zakupiłem nic w waszym sklepie i zapewne nie tylko ja. Dziękuję więc kochane gram.pl, byliście bodaj drugim sklepem w którym kupiłem oryginalną grę, niestety raczej nie będziecie ostatnim w którym to zrobię, przykro mi...

Odpowiedz
Killyox

Ja na gram przestalem juz kupowac. Tylko newsy zagladam, a i te pozostawiaja wiele do zyczenia.

Odpowiedz
G Namaru

> sklep gram.pl oferował najczęściej konsolę + 3 gry+ pad, czyli ok
> 1800+3*250+250=2800 (tak szacunkowo) więc cena była zwiększona o jakieś 100-200zł jeśli
> dobrze pamiętam. tylko że w tym przypadku idea bundla bierze w łeb. inna sprawa że to
> właściwie bundle nie były, a zestawy przygotowane przez gram.pl żeby przy okazji sprzedaży
> ps4 bo przecież każdy chciał kupić, sprzedać jak najwięcej gier. takie sztuczne pompowanie
> statystyk.
Dokładnie to samo robiły wszystkie markety, kupienie gołej konsoli do tej pory nie jest możliwe... Oczywiście nikogo nie usprawiedliwiam bo uważam, że jest to nie fair wobec klienta.

Odpowiedz