Ryo Hazuki z Shenmue dołącza do listy postaci mobilnego Sonic & All-Stars Racing Transformed

Robert Sawicki
2014/01/02 10:21
2
0

Nie, SEGA, nie o to nam chodziło kiedy płakaliśmy, że nie mamy kolejnego Shenmue i wiele byśmy dali, gdybyście zdecydowali się przywrócić serię w jakiejkolwiek postaci.

Ryo Hazuki z Shenmue dołącza do listy postaci mobilnego Sonic & All-Stars Racing Transformed

Ryo Hazuki wraca za sprawą mobilnego wydania Sonic & All-Stars Racing Transformed, które debiutuje dzisiaj na całym świecie. Inne platformy muszą póki co obyć się bez Hazukiego, choć dodanie brakującej postaci za pomocą aktualizacji to najprawdopodobniej tylko kwestia czasu.

GramTV przedstawia:

Co prowadzi Ryo? Proste - automat do gier, którego rodzaj będzie inny w zależności od trasy, po której przyjdzie nam się ścigać. Sama postać dostępna będzie dopiero po wykonaniu wszystkich wyzwań w danym tygodniu, które polegają zazwyczaj na ukończeniu danego wyścigu w ramach określonego limitu czasowego.

Po dzisiejszej premierze na iOS i Android, gra dostępna jest już na wszystkich zaplanowanych platformach (czyli również Nintendo 3DS, Nintendo Wii U, PC, PlayStation 3, PlayStation Vita i Xbox 360).

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
03/01/2014 14:57

Zgadzam się z NBlast. Już od kilku lat, żadne arcadowe wyścigi nie wciągnęły mnie tak bardzo, jak Sonic & All-Stars Racing Transformed :)

Usunięty
Usunięty
02/01/2014 11:33

Poprawka: Ryo będzie prowadził TRZY różne automaty do gier w zależności od tego czy na lądzie, wodzie czy powietrzu. Na lądzie mamy automat Outruna, na pojazd wodny na ujawnionych screenach to automat Hang On.Nie grałeś w Transformed? Tylko tyle powiem, że to arkadowa samochodówka roku na PC.