Team Ninja pracuje nad nowym Ninja Gaiden

Paweł Pochowski
2013/12/19 08:41
0
0

Oficjalnie przyznał to sam Yosuke Hayashi.

Team Ninja pracuje nad nowym Ninja Gaiden

Ninja Gaiden to jedna z tych serii, które być może nie cieszą się popularnością na poziomie produkcji AAA sprzedających się w milionach egzemplarzy na całym świecie, ale z całą pewnością dorobiła się swojego szerokiego grona zapalonych fanów, którzy markę pokochali i z każdą jej częścią spędzają ogrom czasu (w sumie, ta gra wymaga tego, by spędzić przy niej ogrom czasu, więc nawet nie mają wielkiego wyboru).

Aktualnie w produkcji znajduje się Yaiba: Ninja Gaiden Z - spin-off poświęcony przygodom Yaiba Kamikaze ukaże się 4 marca 2014, ale za jego stworzenie odpowiadają Spark Unlimited wraz z Comcept. Team Ninja ma więc wolne moce przerobowe i zgodnie z tym co powiedział Yosuke Hayashi - twórcy właśnie rozpoczęli fazę planowania nowego Ninja Gaiden. Oczywiście do produkcji oraz wydania gotowej gry jeszcze daleka droga, ale być może wyleje to miód na serca wszystkich cierpiących z powodu odmiennego stylu i klimatu w Yaiba: Ninja Gaiden Z.

GramTV przedstawia:

A skoro jesteśmy już przy Yaiba: Ninja Gaiden Z - zerknijcie na najnowszy gameplay z tej gry. Zmierza ona na PC, PlayStation 3 i Xbox 360, a jeszcze w grudniu powinien ukazać się elektroniczny komiks od Dark Horse jej poświęcony.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!