Trzeci rozdział Blackguards już dostępny

Paweł Pochowski
2013/12/14 15:20
2
0

Gra jest dostępna w Steam Early Access.

Trzeci rozdział Blackguards już dostępny

Daedalic Entertainment poinformowało, że gra Blackguards otrzymała właśnie w Steam Early Access swój trzeci rozdział. Jak informują twórcy gry, trzeci chapter jest prawie dwukrotnie większy od pierwszego, wszyscy którzy wykupili dostęp do wczesnej wersji mogą spodziewać się sporo wciągających walk i dobrej zabawy. Twórcy cały czas zbierają opinie od fanów i szlifują swoją produkcję, by była w jak najlepszej formie podczas swojej styczniowej premiery. Ponadto wraz z nową aktualizacją poprawili kilka pomniejszych błędów i niedociągnięć.

Blackguards w Steam Early Access zadebiutowało w październiku. Gra reprezentuje gatunek RPG i została osadzona w uniwersum The Dark Eye.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
15/12/2013 00:59

Kupiłem na samym początku i bawię się świetnie. Gra też nie będzie taka krótka skończenie 1-3 rozdziałów zajmuje ok. 25-30 godzin. Poza tym walki są dość wymagające, a cała fabuła i nakreślone postacie świetne ! Polecam

xippon
Gramowicz
14/12/2013 17:34

gra zadziwiajaco ma dobry interface i ciekawy gameplay.za cene 33$ mozna nabyc wersje contributor dzieki czemu bedzie nasze imie w credits - taka ciekawostka.