Project Copernicus i kontynuacja Kingdoms of Amalur: Reckoning nie znalazły nabywców

Patryk Purczyński
2013/12/14 10:59
5
0

Niewielkim zainteresowaniem cieszyła się aukcja aktywów 38 Studios, należących do władz Rhode Island. Nabywców nie znalazły potencjalnie najcenniejsze projekty, w tym MMO Project Copernicus.

Project Copernicus i kontynuacja Kingdoms of Amalur: Reckoning nie znalazły nabywców

Prawa do gier Rise of Nations i Rise of Legends, a także znak handlowy studia Big Huge Games znalazły nowych właścicieli. Nie wiadomo, kto zdecydował się kupić te aktywa, wiadomo natomiast, że łączna opłata za nie wyniosła 320 tys. dolarów. To wszystko, co udało się sprzedać władzom Rhode Island na zorganizowanej pod koniec tego tygodnia aukcji.

Nabywców nie znalazły natomiast: MMO Project Copernicus, nad którym przed zamknięciem pracowały 38 Studios i Big Huge Games; prawa do kontynuacji Kingdoms of Amalur: Reckoning; platforma społecznościowa należąca do 38 Studios, Helios; silnik Big Huge Games Engine; marka Catan. Richard J. Land liczy, że własności te zostaną sprzedane w przyszłości. Negocjacje w tej kwestii wciąż trwają.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
14/12/2013 19:07

Kingdoms of Amalur Reckoning 2System walki taki sam tylko większe drzewko umiejętności żeby postacie się nie powtarzały.z Multiplayerem gdzie są zupełnie inne mapy, Nowe itemy do dropienia i Bossowie trudni w cholere że na max levelu z teamem 4/4 ciężko by szło ; p. Napewno bym zakupił taką grę.Jedynie co mi nie pasowało w KoAR to to że można było ustawić sobie poziom trudności na Easy i za pokonywanie przeciwników tyle samo expa dostawałeś jak na Hard czy tam Expert. Poziom trudności powinien się zmieniać co 10leveli lub stopniowo do lokacji

Kafar
Gramowicz
14/12/2013 15:30

Kingdoms of amalur reckoning byłby dobry gdyby miał multi-coopa bo gra idealna do tego. A tak to nuda wiała.

Usunięty
Usunięty
14/12/2013 13:33

Dajcie spokój tych, średnich, w połowie grywalnych, P2W MMO jest na rynku od groma. Nic dziwnego, że kolejnych projekt upadł, na tym rynku trwa walka o klienta ;)
Trwa Wczytywanie