CastleStorm na Wii U "już wkrótce", czyli najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu

Robert Sawicki
2013/12/08 08:37
3
0

Gra ukazała się już wcześniej na PC i Xbox 360, a także w listopadzie na PlayStation 3 i PlayStation Vita - tyle że wspomniane platformy nie były przewidziane jako jedyne dla CastleStorm, bo w kolejce czeka jeszcze Wii U.

CastleStorm na Wii U

Jak ogłosiło Zen Studios, gra miałaby ukazać się "już wkrótce", co pokrywałoby się z informacjami pozostawionymi przez Nintendo na karcie produktu w eShopie, które sugerowały premierę jeszcze w tym miesiącu.

GramTV przedstawia:

Niedawno wydana wersja na PlayStation 3 i PlayStation Vita wchodzi w skład tytułów objętych promocją cross-buy, gdzie kupienie wydania na jedną platformę automatycznie zapewnia nam kopię na drugą.

Jako że CastleStorm to kolejny tytuł multiplatformowy, jego sprzedaż także może wpłynąć na popularność samej konsoli wśród developerów, którzy zastanawiają się jeszcze nad produkcją ich gier także na konsolę Nintendo.

Komentarze
3
MATEmasagrator
Gramowicz
08/12/2013 18:50

Nie wiem jak będzie w przypadku Wii U, ale na Vicie gra się świetnie. Kto jeszcze nie miał okazji spróbować - polecam, bo to tytuł naprawdę zacny.

Maverick81PL
Gramowicz
08/12/2013 17:58

> Konsola Wii U ma potencjał ,tylko potrzebuje więcej tytułów które to pokażą :DTo prawda ale tylko jako wolno stojący mebel lub pokaźny przycisk do papieru XD XD XD

Usunięty
Usunięty
08/12/2013 10:07

Konsola Wii U ma potencjał ,tylko potrzebuje więcej tytułów które to pokażą :D
Trwa Wczytywanie