Informacje

Pecetowa wersja Thiefa z udoskonaleniami graficznymi

3

Nabywcy pecetowej wersji Thiefa mogą być pewni, że względem wydań na konsole nowej generacji zostanie ona wzbogacona o rozmaite funkcje graficzne. Eidos Montreal chwali sobie jednak także nowe maszyny Sony i Microsoftu.

Pecetowa wersja Thiefa z udoskonaleniami graficznymi - obrazek 1

- Pecetowa wersja Thiefa zawierać będzie wszystkie funkcje graficzne z wydań na nowe konsole, a także liczne usprawnienia, włączając w to lepszy anty-aliasing, cienie o wyższej rozdzielczości i wsparcie dla funkcji multi-monitor - deklaruje Jean-Normand Bucci z Eidos Montreal. - Thief na PC będzie ponadto jedną z pierwszych gier wspierających nowe rozwiązanie AMD - Mantle API - dla najnowocześniejszych kart graficznych - zdradza.

Jak mówi Bucci, studio cały czas pracuje nad jak najlepszą optymalizacją gry na komputerach. - Na razie nie możemy jeszcze zatem określić minimalnych wymagań sprzętowych. Zależy nam jednak na tym, by jak największa grupa graczy mogła cieszyć się grą - zapewnia przedstawiciel Eidos Montreal. Jednocześnie chwali także Xboksa One i PlayStation 4.

- Nowe konsole są bardzo silne, bardzo potężne. Pozwalają nam na znacznie więcej niż to, do czego przywykli gracze konsolowi. Różnica między pecetami i next-genami mocno się zmniejszyła, to pewne. Nowe konsole i najnowocześniejsze pecety oferują większą częstotliwość wyświetlania klatek, wyższą rozdzielczość i masę nowych funkcji, włączając w to obsługę DX11 - dodaje.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Phobos_s

No proszę, Thief będzie obsługiwał AMD Mantle? No to w końcu zobaczę jak to cudo będzie działało na moim Radeonie :)

Odpowiedz
G gmx

heh, jak ładnie powiedział że nowa generacja jest tylko trochę gorsza od pc :P

no nic, zobaczymy co mantle tak na prawdę pokaże - nie żeby na razie było jakoś specjalnie potrzebne przy kartach ze średniej półki - to apu z początku przyszłego roku może się przydać

Odpowiedz
G MisioKGB

Wytłumaczcie mi o co chodzi z nowym Api od AMD i DICE?? Coś zamiast Directx ?

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?