Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD może trafić także na PC

Patryk Purczyński
2013/10/23 17:41
0
0

Przeniesienie gry Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate z 3DS-a na inne platformy według pierwotnego zamysłu miało co prawda dotyczyć tylko PS3 i X360, ale na tym nie musi się skończyć.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD może trafić także na PC

- Planujemy w przyszłości przenieść grę na PC - zadeklarował Dave Cox z Konami, mówiąc o Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD. Nowa wersja tytułu, który w marcu tego roku zadebiutował na 3DS-ie, w sierpniu została ogłoszona na PS3 i X360. Premiera na obu konsolach odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Najpierw, 25 października, grę będą mogli nabyć właściciele konsoli Microsoftu.

8 listopada ukaże się z kolei Castlevania: Lords of Shadow Collection, w skład którego, oprócz Mirror of Fate HD, wejdą także: Lords of Shadow wraz z dwoma DLC (Reverie i Resurrection) oraz demo Lords of Shadow 2, w którym będzie można wcielić się w Drakulę.

GramTV przedstawia:

O pecetowej wersji ani Dave Cox, ani nikt inny z obozu Konami bliżej się nie wypowiedział. Na razie nie można zatem wspomnianej deklaracji traktować wiążąco.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!