Kolejny fragment pokazu The Evil Within z QuakeCon w sieci

Paweł Pochowski
2013/09/03 14:15
4
0

Kolejny dzień, to kolejny ciekawy wyciek. Niedawno ukazały się materiały m.in. z Wiedźmina 3 czy South Park, dziś natomiast przyszła pora na The Evil Within.

Kolejny fragment pokazu The Evil Within z QuakeCon w sieci

Nowa gra Shinji Mikami, twórcy serii Resident Evil, gościła podczas tegorocznego QuakeConu. Nic dziwnego, w końcu produkcja ta korzysta z silnika Id Tech 5. W związku z tym uczestnicy konwentu obejrzeć mogli ekskluzywną prezentację gry. Aktualnie wyciekła ona do sieci i jest dostępna poniżej. To co na niej widzicie wygląda jak wstęp do głównego wątku fabularnego. Jak zwykle, materiał został zarejestrowany guzikiem od koszuli aparatem, co nie zapewnia najlepszej jakości, ale z drugiej strony - lepiej tak niż w ogóle. Jest to kolejny już wyciek dotyczący The Evil Within i pochodzący z tego konwentu, ale poprzednich już nie zobaczycie - zostały usunięte. Pospieszcie się więc póki ten poniżej jest jeszcze dostępny.

GramTV przedstawia:

Zwróćcie uwagę na jakim sprzęcie gra została zaprezentowana - jest to komputer, a nie żadna tam nowa konsola. Swoją drogą czy tylko mi się wydaje, że główny bohatera nie porusza się w naturalny sposób?

The Evil Within to gra, w której Shinji Mikami próbuje wrócić do korzeni gatunku horrorów. Gra ukaże się w roku 2014 na PC, PlayStation 3 i 4 oraz Xbox 360 i One, ale twórcy nie ukrywają, że to na konsolach nowej generacji tytuł ten będzie działał najlepiej.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
03/09/2013 18:08

Chętnie zagram.

Usunięty
Usunięty
03/09/2013 17:40

Nowe IP zawsze mile widziane, zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Usunięty
Usunięty
03/09/2013 17:19

Nie śmierdzi tylko pachnie. Dla mnie miazga
Trwa Wczytywanie