Hines: - Nowy Wolfenstein i The Evil Within płynniej działają na konsolach następnej generacji

Patryk Purczyński
2013/07/17 17:25
4
0

Kapitan Oczywisty znów zawitał na nasze łamy, tym razem przybierając postać Pete'a Hinesa. Prominent Bethesdy zapewnia, że nowe gry firmy lepiej wyglądają na next-genach. Aż trudno uwierzyć.

Hines: - Nowy Wolfenstein i The Evil Within płynniej działają na konsolach następnej generacji

Zarówno The Evil Within, jak i Wolfenstein: The New Order, trafią na konsole tak obecnej, jak i następnej generacji (a także na pecety). Jak zdradza Pete Hines z Bethesdy, różnica między poszczególnymi wersjami będzie widoczna w obu przypadkach.

- Z pewnością na platformach następnej generacji jest wyższy poziom dokładności graficznej. Możemy na nich zrobić pewne rzeczy, o których wcześniej nie było mowy. Konsole dają ograniczone pole manewru. Może być ono spore, ale w pewnym momencie nie jesteś w stanie zrobić już nic więcej. Kiedy dochodzisz do tej granicy, zespół nadal może mieć pomysły na wdrożenie pewnych funkcji, ale nie wystarcza już pamięci - komentuje wiceprezes Bethesdy.

GramTV przedstawia:

- Next-geny zwiększają tę górną granicę. Zwiększają ją do tego stopnia, że gdy robisz gry takie jak The Evil Within czy Wolfenstein: The New Order, pojawiają się dodatkowe rzeczy, które możesz zrobić na konsolach następnej generacji. Mogą one sprawić, że gry wyglądają ładniej i działają płynniej - dodaje Hines.

Jeśli zatem nie zamierzacie wyzbywać się swojej obecnej konsoli, a jednocześnie macie w planach zakup next-gena, wygląda na to, że lepiej zainwestować w wersje gier Bethesdy na PS4 lub X1.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
17/07/2013 19:44

Captain Obvious strikes again!Do tej pory myślałem, że next geny ledwo poradzą sobie z tymi grami.

Usunięty
Usunięty
17/07/2013 19:10

Tego się nie spodziewałem

MisioKGB
Gramowicz
17/07/2013 17:49

To już nie można wycisnąć jak najwięcej się da z konsoli? Przykro
Trwa Wczytywanie