Informacje

EA: - Wciąż wierzymy w markę Dead Space

12 Mateusz Stanisławski

Wydawca gier z serii Dead Space zapewnia, że marka cały czas znajduje się na jego radarze, pomimo że wyniki sprzedaży „trójki” nie do końca są zbieżne z jego oczekiwaniami.

EA: - Wciąż wierzymy w markę Dead Space - obrazek 1

– Niczego nie zapowiadam, ale wciąż będę mówił, że mamy świetną trylogię gier i nadal wierzymy w tę markę. Deas Space to jedna z tych rzeczy, z której naprawdę jesteśmy dumni. Nie przygotowujemy żadnych oficjalnych ogłoszeń związanych z tym, co aktualnie robimy, ale na pewno mamy mocny zestaw IP do zaoferowania graczom – powiedział Frank Gibeau, szef EA Labels.

Jedną z przeszkód mogą być chociażby ograniczone zasoby „Elektroników”. Jak sugeruje Gibeau, firma ma tylko „pewną liczbę zespołów”, które muszą opiekować się również już wydanymi produktami. – Najgorsze, co możesz zrobić jako firma, to zajmować się zbyt dużą liczbą rzeczy w tym samym czasie – dodał.

12 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G wojtas022

Świetna to była pierwsza część.

Odpowiedz
darkwind21

Problemem DS3 było to, iż gra była całkiem niezłym Mass Effectem ale niezbyt dobrym Dead Spacem. Brak klimatu horroru, poczucia zamknięcia, skupieniu się na ratowaniu własnego tyłka i przejście na postać ratującą cały wszechświat z romansem w tle było po prostu nudne i ograne. Jak powiedziałem na początku Dead Space 3 złą grą nie był, był tylko złym Dead Spacem:(

Odpowiedz
G Hubi_Koshi

Czytaj: "Wciąż wierzymy że da się fanów jeszcze trochę oskubać" XD

Odpowiedz
Ekonochrist

Jak ma to wyglądać tak beznadziejnie jak w przypadku DS3 to niech sobie to w tyłek wsadzą. Ja nie chcę oglądać takiej profanacji. Zrobili coś świetnego a potem to zeszmacili. Wstyd i hańba.

Odpowiedz
Shinigami

EA doskonale wie jak niszczyć kolejne świetne marki, nic dziwnego, że w przypadku niektórych ich pazerność przyniosła straty ;D

Odpowiedz
maxiak9

Wypatrzyłem mały błędzik: Deas Space zamiast Dead Space :)

Odpowiedz
G TobiAlex

Ja też wierzę. Trójka mi cholernie się podobała, nie była taka "ociężała" jak jedynka.

Odpowiedz
Mamrot23

[m]

Odpowiedz
Corporal

> EA doskonale wie jak niszczyć kolejne świetne marki, nic dziwnego, że w przypadku niektórych
> ich pazerność przyniosła straty ;D

Dokładnie, sami wpadają w pułapkę swojej głupoty. Sam mam dwie części DS, a po recenzjach i gameplayach trójki wiem że tej nie kupię.

Odpowiedz
soundaddict

@Corporal

Kupuj za dolca na humblebundle.com i chociaż sprawdź :)

Odpowiedz
G Fisher7

> > EA doskonale wie jak niszczyć kolejne świetne marki, nic dziwnego, że w przypadku
> niektórych
> > ich pazerność przyniosła straty ;D
>
> Dokładnie, sami wpadają w pułapkę swojej głupoty. Sam mam dwie części DS, a po recenzjach
> i gameplayach trójki wiem że tej nie kupię.

I słusznie, w trójcę ukopali wszystko co było fajne w poprzednich częściach. Nawet fabuła nie była ciekawa. Trzymaj się od tego z dala:)

Odpowiedz
G L33T

Przeszedłem dosłownie przed chwilą grę z Dead Space w tytule która podobno jest trzecią częścią. Bardziej to wygląda na Dead Effet z bardzo słabym zakończeniem. EA mieliście formułę na świetną grę i oczywiście zrobiliście wszystko tak żeby to skopać.

Odpowiedz