Aliens od Creative Assembly nadal powstaje

Mateusz Stanisławski
2013/08/10 15:56
9
0

Choć Aliens: Colonial Marines został chłodno przyjęty przez krytyków, SEGA nadal uważa markę za mocny punkt w swoim portfolio. Właśnie potwierdzono, że odsłona od studia Creative Assembly wciąż żyje.

Aliens od Creative Assembly nadal powstaje

– Seria Aliens nadal jest jednym z naszych filarów. W maju 2011 roku zapowiedzieliśmy, że Creative Assembly robi coś związanego z tą marką. Nie ujawniliśmy nic więcej, więc musicie czytać między wierszami. W każdym razie jest to świetne IP z bogatą treścią. Colonial Marines, pomimo wielu niskich ocen, na starcie naprawdę nieźle się sprzedał. Gracze mają apetyt na te produkcje. Creative Assembly to naprawdę zdolna ekipa, a naszym celem jest stworzenie tytułu o odpowiednio wysokiej jakości – powiedział Jurgen Post, szef europejskiego oddziału SEGA.

Szczegółów na temat samego projektu nie znamy. Swego czasu do zespołu deweloperskiego dołączyli ludzie od Crysisa 2. Na podstawie szczątkowych informacji wstępnie można założyć, że tworzona produkcja będzie reprezentantem gier akcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
11/08/2013 15:55

Bez przesady grę kupiłem w dniu premiery i ze znajomymi (Coop na 4 osoby) grało się całkiem dobrze. Obecnie gra została całkowicie przebudowana i teraz gra się świetnie, a poziom trudności (najwyższy) sprawia że czuje się grozę jak z filmów. Dodatek SI jest całkiem niezły i od razu została wypuszczony na wysokim poziomie.Niestety GB w dniu premiery wypuścił produkt b. niedopracowany, ale też na pewno nie zasługujący na oceny pokroju 4/10.

Usunięty
Usunięty
11/08/2013 07:24

Zacznijmy od tego kto tak dokładnie za ACM w kwestii praw do marki oraz wydanie tego gniota odpowiada. Bo na pewno nie same GBX skoro SEGA dobrze wiedziała jaka jest tak zwana "jakość produktu" i wydała gniota bo wiedzieli że fanatycy marki aliens(i tych należy przyrównać do fanatyków nintendo - bez jaj te dwie grupy to zupełnie inna liga) i tak to kupią nie ważne jaki to będzie badziew. I ta teoria że GBX ukradł pieniądze SEGA na rzecz Borderlands to naprawdę trzeba być skończonym idiotą by w to uwierzyć. Praktycznie ACM trafiło do piachu po zmiankach o AVP z 2010 potem SEGA nie wiedziała co projektem zrobić.

Usunięty
Usunięty
10/08/2013 23:47

Zobaczymy... Niech nie popełnią tych samych błędów i może uda się uratować honor Alens... Bo cykl ma potencjał sam w sobie.
Trwa Wczytywanie