Aliens od Creative Assembly powstaje przy asyście twórców Crysis 2

Patryk Purczyński
2011/07/21 13:58
7
0

Official Xbox Magazine prezentuje kolejne skromne informacje na temat nowej produkcji Creative Assembly, osadzonej w świecie Aliens.

Aliens od Creative Assembly powstaje przy asyście twórców Crysis 2

Prawdziwie gwiazdorską obsadę montują przedstawiciele Creative Assembly, studia znanego przede wszystkim ze strategicznej serii Total War. W jej szeregach znaleźli się m.in. doświadczeni pracownicy ekipy Crytek, Jey Hicks i Clive Lindop. - Rekrutację przeprowadzaliśmy z myślą o stworzeniu utalentowanego zespołu, w skład którego wejdą ludzie odpowiedzialni za Crysis i największe tytuły, które ujrzały światło dzienne - mówi Mark O'Connell, menedżer ds. PR-u.

Wszystko po to, by zapewnić jak najlepszych fachowców nowemu projektowi studia. Od maja wiadomo, że jest nim gra oparta na licencji Aliens. Jak zaznaczają przedstawiciele studia, produkcja ta będzie zupełnie inna od tych, które ukazały się w serii Total War. Teraz O'Connell, cytowany przez OXM, dodaje: - Naprawdę podobał mi się Aliens vs. Predator, zwłaszcza multiplayer. Gra, nad którą my pracujemy, będzie, jak sądzę, bardzo charakterystyczna.

GramTV przedstawia:

Czego dokładnie możemy się spodziewać po najnowszym projekcie Creative Assembly? Trudno orzec. Zatrudnienie ludzi odpowiedzialnych za Crysis 2, pochwały dla Aliens vs. Predator czy zapewnienia, że gra będzie się znacznie różnić od dotychczasowych dzieł studia nakazują spodziewać się strzelaniny - ale są to tylko domniemania.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
21/07/2011 18:35

Czyżby Aliens: Total War? :>

pepsi
Redaktor
21/07/2011 14:50
Dnia 21.07.2011 o 14:41, dark_master napisał:

Pepsi - a przypadkiem nie chodzi tu o tę część CA, która zajmuje się mniej lub bardziej udanymi slasherami na konsole?

Nie da się ukryć, że Viking i Spartan to też gry stworzone przez Creative Assembly, a przyznam szczerze, że o podziale na oddziały dotąd nie słyszałem. wspomniałem o serii Total War tylko dlatego, że jest dużo bardziej rozpoznawalną marką.

Usunięty
Usunięty
21/07/2011 14:41

Pepsi - a przypadkiem nie chodzi tu o tę część CA, która zajmuje się mniej lub bardziej udanymi slasherami na konsole?
Trwa Wczytywanie