Command & Conquer - zobacz, jak powstają jednostki GLA na nowym wideo

Mateusz Stanisławski
2013/08/05 18:55

W Command & Conquer powrócą jednostki dobrze znanej fanom serii organizacji Global Liberation Army. Garść szczegółów na temat tych oddziałów serwuje właśnie opublikowany dziennik wideo producenta.

Command & Conquer - zobacz, jak powstają jednostki GLA na nowym wideo

„W drugiej części cyklu Beyond the Battle przedstawiamy proces produkcji słynnych jednostek GLA, które pojawią się w kolejnej odsłonie serii Command & Conquer. Zaczynamy od szkiców koncepcyjnych, a kończymy na implementacji. Dołącz do nas i obejrzyj ten materiał, by poznać nowe szczegóły, zobaczyć niepublikowane wcześniej zapisy z rozgrywki oraz posłuchać wywiadów z czołowymi postaciami w studiu Victory Games.” – czytamy w opisie poniższego dev diary.

Oparty na modelu free-to-play Command & Conquer będzie hulał na silniku Frostbite 2. Ostatnio grze mogliście się przyjrzeć na zwiastunie wydanym z okazji E3 2013. Podobają się filmiki? Twórcy szykują wersję beta produkcji i cały czas czekają na zgłoszenia graczy. Przypominamy ponadto, że tytuł zagości na gamescomie 2013.

GramTV przedstawia:

Komentarze
14
Arcling
Gramowicz
29/10/2013 22:59

Wynika stamtąd, że gra została definitywnie skasowana. Jeżeli oznacza to, że zrobią grę z normalną kampanią do singla, zamiast jakiegoś multi w modelu f2p z masą płatności, to jest to jak najbardziej dobra wieść. Z drugiej strony, to EA, więc nawet do bardziej typowej gry mogą wrzucać jakieś dlc.

Usunięty
Usunięty
29/10/2013 22:19

hmm, czy mi się wydaje czy gra została skasowana? http://www.commandandconquer.com/en/news/1380/a-new-future-for-command-conquer http://www.rockpapershotgun.com/2013/10/29/defeat-ea-cancels-command-conquer-closes-victory/

Usunięty
Usunięty
08/08/2013 15:50

Ciekawe jak będzie wyglądał model płatności w tej grze, skoro palce we wszystkim macza EA... ;D
Trwa Wczytywanie