Alarm betowy: Command & Conquer. Zobacz trailer z E3

Patryk Purczyński
2013/06/11 19:41

Victory Games wreszcie zaprosi graczy do udziału w testach najnowszej odsłony słynnej serii gier strategicznych, Command & Conquer. Ta darmowa produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Alarm betowy: Command & Conquer. Zobacz trailer z E3

Latem rozpoczną się zamknięte beta-testy Command & Conquer - zapowiedziała ekipa Victory Games. Chęć uczestnictwa w tym przedsięwzięciu można zgłaszać na oficjalnej stronie gry opartej na silniku Frostbite. Twórcy obiecują niezrównaną głębię, świetne wizualizacje i dynamiczną fizykę. Zapewniają również, że grę kształtować będą jej użytkownicy, dlatego można mieć pewność, że uwagi testerów zostaną wzięte pod uwagę.

- Społeczność zawsze była i nadal będzie kluczowym elementem w sukcesie odnoszonym przez Command & Conquer - mówi Jon Van Caneghem, menedżer generalny Victory Games. - Mając żywą platformę dysponujemy wolnością reagowania na opinie i dostarczania zawartości, na której najbardziej zależy graczom. Ten bezpośredni kontakt z odbiorcami jest dla nas niezwykle ekscytujący - dodaje.

GramTV przedstawia:

Poniżej prezentujemy trailer Command & Conquer przygotowany przez EA i Victory Games z myślą o targach E3.

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
11/06/2013 23:34
Dnia 11.06.2013 o 22:09, ghrost napisał:

Nie tylko o ciebie, fakt jest to Free2Play, ale jednak mają zostać w podstawowym pakiecie przedstawieni powiedzmy po 2 generałów na stronę(Chiny, UE, GLA), i mają być frakcje zbalansowane, póki co nie słyszałęm o żadnych boostach xp, czy szybszym produkowaniu jednostek i z tego co kojarzę, takich rzeczy ma nie być, a jaka gra się okaże, to zobaczę latem, gdy będzie dostępna beta.

Czekaj, czekaj.. Słyszę coś, a już wiem "Electronic Arts", to chyba wszystko wyjaśnia, prawda?

Usunięty
Usunięty
11/06/2013 23:18

Dam grze szansę. Pewnie nie na długo, ale dam. Bo Generalsów uwielbiam, i może to będzie zjadliwe.Oczywiście tylko na początku. Potem, kiedy oznaki p2w staną się bardziej widoczne (wejście takich opcji zawsze jest dość słabe, dopiero po jakimś czasie gra bez boostów staje się niemożliwa) pewnie zrezygnuję, ale pozycji całkiem nie skreślam. Kto wie. Może to dlatego, że jeżeli chodzi o klasyczne RTS-y jak dawne C&C to posucha na rynku jest straszna...Generalnie wszystkie gatunki poza FPS-ami i MMORPG znikają, więc na bezrybiu i rak ryba. Gdzie są stare dobre strategie ekonomiczne, jak Faraon, gdzie są strategie jak drugie Settlersy, gdzie są klasyczne Heroesy, które na czwartej części się dla mnie skończyły ze względu na to, iż część piąta została ulokowana w zupełnie innym uniwersum? Szkoda...

Usunięty
Usunięty
11/06/2013 23:05

gratuluję naiwności bo o boostach xp i szybszym produkowaniu jednostek to wiadomo od dawna że mają być poza tym otwarta beta niczego nie oznacza bo mogą owe rzeczy wprowadzić po becie przecież to EA i bądźmy szczerzy C&C skończyło się na RA2+YR potem jedynie Zero hour coś jeszcze zdziałał bo sama podstawka Generals do bani była.
Trwa Wczytywanie