Informacje

Dwa miesiące polskiego serwera Lineage II w liczbach

2 Mateusz Stanisławski

Liczbach, które mają prawo zadowolić nadwiślańskiego wydawcę i świadczą o niemałym zainteresowaniu produkcją. Dość rzec, że czas, jaki gracze spędzili na polskim serwerze Lilith, jest osiem razy dłuższy od tego, w jakim zbudowano piramidę Cheopsa.

Dwa miesiące polskiego serwera Lineage II w liczbach - obrazek 1

Gracze z naszego kraju spędzili na serwerze Lilith prawie 1,4 miliona godzin. W tym czasie stoczono 89 tys. pojedynków PVP oraz zabito 124 milionów przeciwników. Infografika to również rzut oka na wybory graczy z naszego kraju – okazuje się, że aż jedna trzecia użytkowników wcieliła się mrocznego elfa. Co być może zaskakujące, większa liczba osób zdecydowała się zostać mistykiem, a nie wojownikiem.

– Po dwóch pierwszych miesiącach dedykowanego polskiego serwera, mogę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z rezultatów, jakie osiągnęliśmy do tej pory. Do gry co dzień dołączają nowe osoby, tworzą się nowe klany, a świat tętni życiem. Liczby przedstawione w infografice są najlepszym dowodem na to, że Lilith to fascynujące i cenione miejsce w świecie gier. Mam nadzieję, że polski serwer i specjalne atrakcje dla polskich graczy zainteresują jeszcze wiele osób do zapoznania się z wyjątkowym uniwersum Lineage II – powiedziała Konstancja Glinka z Innova.

Swoją przygodę z omawianym MMO możecie rozpocząć wchodząc na witrynę i pobierając plik instalacyjny klienta. Przypominamy, że produkcja jest oparta na modelu free-to-play.

Dwa miesiące polskiego serwera Lineage II w liczbach - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?