Age of Wulin - rozpoczynają się otwarte beta-testy, zobacz screeny

Małgorzata Trzyna
2013/07/19 15:19
5
0

Firma Webzen ogłosiła, że rozpoczęły się właśnie otwarte beta-testy free-to-play MMORPG Age of Wulin, skupiającym się na sztukach walki i filozofii Dalekiego Wschodu.

Age of Wulin - rozpoczynają się otwarte beta-testy, zobacz screeny

W Age of Wulin gracze mogą przenieść się do starożytnych Chin, do pięknego świata Wuxia, oferującego możliwość zanurzenia się w tradycyjne życie w czasach, gdy kultura sztuk walki znajdowała się w pełnym rozkwicie. W grze będziemy mogli wybierać spośród wielu dostępnych opowieści i stopniowo poznawać wyjątkowe historie postaci. W Age of Wulin zrezygnowano z liniowego zdobywania poziomów – zamiast tego gracze mogą rozwijać swe umiejętności, walcząc wręcz lub bronią białą, co pozwoli im stawiać czoła coraz to nowszym wyzwaniom. Doświadczeni bohaterowie będą mogli nawet opanować sztukę biegania po wodzie albo przeskakiwać z dachu na dach. A kiedy gracz odejdzie od komputera, postacie te będą nadal wykonywały codzienne czynności – wystarczy, że wcześniej wyznaczy im zadania.

GramTV przedstawia:

Zanim nastąpi oficjalna premiera gry, zostaną wprowadzone w niej poprawki w oparciu o uwagi i komentarze społeczności Wulin. Warto zaznaczyć, że postacie, które zostaną stworzone po rozpoczęciu otwartej bety, nie będą usuwane ani resetowane. Jeśli tylko macie ochotę wypróbować Age of Wulin i pomóc w jego dopracowaniu, zajrzyjcie na stronę wulin.gpotato.eu, skąd można pobrać klienta gry.

Komentarze
5
Szmaragd
Gramowicz
21/07/2013 15:25

Czy będą walki wręcz płynne jak na filmach i produkcjach gier bijatyk , będzie w pełnej polskiej wersji językowej też będzie klimatyczna muzyka odpowiadająca różnym sytuacjom i będą rożne style walki kung fu.

Usunięty
Usunięty
19/07/2013 23:50

Podobno walka drętwa ale ja bym zagrał tylko żeby było w tej grze co robić :)

Bodzio-Gracz
Gramowicz
19/07/2013 23:40

Po screenach sądzę, że będzie się grało przyjemnie, być może spróbuję zagrać w betę :-).
Trwa Wczytywanie