Informacje

Powstaje mobilna wersja Transport Tycoon, nad którą czuwa Chris Sawyer. Jest pierwsze wideo

10 Mateusz Stanisławski

Jeszcze w tym roku na przenośnych platformach z iOS i Androidem zadebiutuje strategia Transport Tycoon. Studiu Origin8 Technologies w pracach nad grą pomaga sam Chris Sawyer, ojciec serii RollerCoaster Tycoon.

Powstaje mobilna wersja Transport Tycoon, nad którą czuwa Chris Sawyer. Jest pierwsze wideo - obrazek 1

Na razie nie znamy wielu konkretów na temat Transport Tycoon. Twórcy zapewniają, że dostaniemy tytuł bazujący na pecetowym oryginale z 1994 roku i cechujący się dużą głębią rozgrywki (jak na przenośne wydanie). Gracz, jako początkujący przedsiębiorca, będzie mógł „odegrać kluczową rolę w transportowej rewolucji”, a także „obserwować, jak rozwija się imperium, zarówno w erze okrętów i parowozów, jak i ponaddźwiękowych samolotów i superszybkich pociągów”.

Gra doczekała się już oficjalnej strony internetowej. Premiera Transport Tycoon jest zaplanowana na końcówkę tego roku – zarówno jeśli chodzi o urządzenia wyposażone w Androida, jak i iOS. Na razie nie wiadomo, czy tytuł będzie bazował na modelu biznesowym free-to-play. Poniżej możecie odpalić krótką zajawkę filmową produkcji.

10 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G luzac

Yyy... Chris jest również ojcem Transport Tycoona. D:

Odpowiedz
Jester

"cechujący się jeszcze większą głębią rozgrywki" i gra mobilna? Serio? Bedzie wieksza glebia niz w wersji PC? *przeciera oczy ze zdumienia i rozbawienia*

Odpowiedz
porckypizgus

Yeah ! Czekam ! Setki godzin w to grałem na Dosie :D

Odpowiedz
Alusowy

Intro strasznie dużo mówi...

Odpowiedz
G EddekFZ

Jesli bedzie takie jak TTD z nieoficjalnym Patchem - SUPER.

Jesli bedzie taki jak Chris Sawyer's Locomotion - to nie bedzie warte nawet podtarcia sie tym.

Odpowiedz
Wujcio

Byłem w 5 klasie podstawówki gdy dorwałem tę grę. Piękne czasy Pentium 90 i karty graficznej z 512KB pamięci. Gra dawała wtedy więcej frajdy, niż wszystkie współczesne "superprodukcje" pokroju Modern Warfare, Battlefield itd. Nie wiem, czy te gry rzeczywiście były tak dobre, czy to zasługa mojego młodego wieku :)

Odpowiedz
G Jan_Czarny

Ach... Te szumy :D Aczkolwiek wg. powinna być 8-bitowe muzyczka w trailerze! Bo to był zabytek! A nie tam szumy jak z winylu :)

Odpowiedz
comep

A wiecie że na Google Play jest już dawno dostępna wersja z PC pod nazwą OpenTTD i można ją pobrać za darmo i ma zgodność z save z PC. Polecam, jednak na zwykle telefony trudno bedzie grać, ale dobrze się gra na tablecie 7' z myszką np. Nexus 7 którego mam i polecam również.
link https://play.google.com/store/apps/details?id=org.openttd.sdl&hl=pl

Odpowiedz
o0mati0o

Klawo byłoby siedząc w opóźnionym pociągu, stojąc gdzieś w polu powiedzieć:
Zrobiłbym to lepiej! Wyciągnąć telefon i wprowadzić słowa w czyn :)

Odpowiedz
palpatine

:)

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?