Twórcy Ace Combat pracują nad nową odsłoną serii

Paweł Pochowski
2013/07/12 18:45

Oficjalnie wiadomo niewiele, ale fani serii mogą już zacierać ręce - w ciągu najbliższych dni poznają szczegóły dotyczące Ace Combat Infinity

Twórcy Ace Combat pracują nad nową odsłoną serii

O tym, że Namco-Bandai coś kombinuje w sprawie serii Ace Combat widać było od jakiegoś czasu. Dziś jest to już praktycznie oficjalne - w necie zadebiutowała nowa strona poświęcona temu projektowi. Witryna nie jest bogata... tak naprawdę w nic, bo nie ma na niej ani wiadomości na temat gry, ani zdjęć, ani nawet żadnego zwiastuny. Pisze jedynie, że "dnia gdy spadło nasze niebo, raj podzielił się tworząc nowe nieba", co - trzeba przyznać - jest dość tajemnicze. I choć wydawca pragnie zachować jak największą część w sekrecie, informacje zaczynają przeciekać.

Okazuje się, że firma Namco-Bandai dnia 11. lipca wystąpiła o zarejestrowanie w Europie nowej marki zatytułowanej Ace Combat Infinity - zakładamy więc, że tak nazywać będzie się nowa część serii. Ponadto All Games Beta opublikowało poniżej widoczną grafikę. Oprócz tego, na innej stronie, wydawca rozpoczął odliczanie do ujawnienia nowej produkcji. Koniec odliczania - za ponad siedem dni. Wtedy na pewno poznamy więcej szczegółów w tym temacie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Fatal-X
Gramowicz
12/07/2013 22:23

Chętnie powitałbym Ace Combat 7 na konsolach obecnej generacji(chociaż w sumie mogliby spróbować zaatakować next geny). Tylko żeby to nie był znowu spinoff czy popierdołka na iphona/tablet/inne wymysły, bardzo proszę.Tak się składa że ostatnio odświeżyłem sobie AC 04, gdyby zapowiedzieli coś godnego uwagi to zacząłbym się hypować ;).

Damianuss1
Gramowicz
12/07/2013 21:53

Czekam i mam nadzieję, że to nie jakaś pierdoła na tablety jak zasugerował kolega wyżej.

SuavekS
Gramowicz
12/07/2013 21:08

Dlaczego mam przeczucie, że to znowu coś na tablety...?