Kiedy pojawi się dodatek Elden Ring: Shadow of the Erdtree? Plotki sugerują możliwą datę premiery

Krzysztof Żołyński
2023/12/23 13:30
0
0

Fani Elden Ring od dawna wyczekują informacji potwierdzającej datę premiery dodatku Shadow of the Erdtree. Być może właśnie się pojawiła.

Fani Elden Ring z pewnością pamiętają, że w lutym 2023 roku, prawie rok po premierze podstawowej gry, FromSoftware ogłosiło dodatek Shadow of the Erdtree. Niestety wraz z zapowiedzią nie ujawniono daty premiery, a FromSoftware i jego wydawca Bandai Namco wciąż trzymają graczy w niepewności. Jednak dzięki pewnemu wydarzeniu, tajemnica staje się mniej nieprzenikniona.

Kiedy pojawi się dodatek Elden Ring: Shadow of the Erdtree? Plotki sugerują możliwą datę premiery

Elden Ring: Shadow of the Erdtree w lutym 2024 roku?

Na Redditcie pojawił się wpis, którego autor opublikował zdjęcie posta z forum, w którym Bandai Namco i Thrustmaster ujawniają współpracę w zakresie nowego kontrolera ESWAP II Pro Elden Ring Limited Edition z motywem Elden Ring, przeznaczonego dla konsoli Xbox. Wpis został bardzo szybko usunięty, co jeszcze bardziej podsyciło plotki i nadzieje graczy.

GramTV przedstawia:

W notatce podano, że kontroler będzie dostępny w lutym 2024 r., zatem bardzo prawdopodobe jest, że dodatek ukaże się w tym samym miesiącu, zwłaszcza, że jest to druga rocznica powstania Elden Ring.

Miejmy nadzieję, że w związku z tym Bandai Namco i Thrustmaster wkrótce opublikują wspólne oświadczenie, potwierdzające przypuszczenia i rzeczywiście dojdzie do premiery wyczekiwanego dodatku do Elden Ring. Swoją drogą, ciekawe czy podobne kontrolery pojawia się również dla pozostałych platform, ponieważ poza Xboxem, gra wyszła również na PlayStation 5 oraz PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!