Serwery Ace Combat Infinity wyłączone

Małgorzata Trzyna
2018/04/02 15:30

Po kilku latach żywot Ace Combat Infinity - gry free-to-play - dobiegł końca.

Serwery Ace Combat Infinity wyłączone

Ace Combat Infinity ukazało się w maju 2014 na PS3 jako gra free-to-play. Tytuł ten, według producenta, Kazutoki Kono, osiągnął sukces. Jednakże ostatniego dnia marca serwery zostały wyłączone. Twórcy postanowili podziękować fanom za wsparcie i podzielić się na Twitterze przemyśleniami o minionych czterech latach.

- Póki będą istnieć ludzie pragnący latać w przestworzach, piloci zgromadzeni w Ace Combat Infinity znajdą gdzieś swoją formację. Gdy wyłączamy nasze serwery, mamy nadzieję, że tak się stanie.

GramTV przedstawia:

- To już koniec. Jesteśmy wszystkim niezmiernie wdzięczni. Nie mam niczego do dodania. W ciągu długiego czasu, od startu do końca prac nad grą, gdy doświadczaliśmy podniebnych lotów, w naszym zespole powitaliśmy i pożegnaliśmy wiele osób. Przyjaciół, którzy teraz pracują gdzieś indziej.

- Dziękuję całej ekipie, która pracowała aż do zamknięcia serwerów. Dziękuję tym, którzy latali aż do ostatniego dnia. Macie moją wdzięczność. To wszystko. Koniec Ace Combat Infinity! Bardzo dziękuję! (Kono)

Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku ukaże się Ace Combat 7: Skies Unknown. Gra zmierza na PC, Xboksa One, PS4 i PS VR.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!