Nordic Games chce właściwie zająć się markami przejętymi od THQ

Patryk Purczyński
2013/06/17 09:11
8
0

Marki Darksiders, MX vs. ATV, Red Faction i Titan Quest przeszły pod skrzydła Nordic Games. Przedstawiciele firmy zapewniają, że chcą się o nie właściwie zatroszczyć.

Nordic Games chce właściwie zająć się markami przejętymi od THQ

- Chcemy bardzo starannie ocenić, które z zakupionych przez nas marek mogą i powinny doczekać się kontynuacji czy nowych odsłon - mówi Reinhard Pollice z Nordic Games, firmy, która przejęła znaczącą część katalogu THQ. Zdradza, że największym zainteresowaniem cieszą się Darksiders, MX vs. ATV, Red Faction i Titan Quest. Sam jest zwolennikiem zrobienia nowego Deadly Creatures.

- Darksiders to wielki tytuł. Wiemy, że aby się nim zająć, potrzebujemy partnera, stabilnego zespołu, który jest w stanie stworzyć dużą przygodową grę akcji. Oczywiście rozmawialiśmy na ten temat z byłymi członkami Vigil Games i jeśli tylko będą dostępni, chcemy, by uczestniczyli w tym projekcie. Nie jest to jednak pewne, ponieważ część znalazła sobie inne zajęcia, a część pracuje dla Cryteku - przypomina Pollice. - Nie spodziewałbym się Darksiders 3 przez najbliższe dwa lata.

GramTV przedstawia:

Przedstawiciel Nordic Games uzupełnia, że na razie jest za wcześnie, by mówić o szczegółowych planach dotyczących przejętych od THQ marek. Od potwierdzenia transakcji i uzyskania przez firmę kodów źródłowych i szkiców koncepcyjnych minęło za mało czasu. Na konkrety będziemy więc musieli jeszcze poczekać.

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
19/06/2013 01:09

Właśnie, to bardziej taki spadkobierca Action Adventure z walką, która może zawstydzić twórców Slasherów.Mnie w tej grze jarało wszystko, nawet konna wędrówka Śmiercią przez Pustkowia.I wbrew temu, co się mówi, był wystarczającym badassem.Grunt, że jest jakaś nadzieja na powrót Jeźdźców.... cause number of the Riders shall ever be four!

Usunięty
Usunięty
18/06/2013 19:15

Może zacznijmy od tego, że Darksiders nie jest slasherem?

Usunięty
Usunięty
18/06/2013 18:57

Ja akurat Darkisders 2 skończyłem na PS3 po wcześniejszym ukończeniu serii GoW i nie podniecam się, bo nie widziałem lepszego slashera. Podniecam się, bo gra jest na prawdę świetna. Lepsza niż 1, która już i tak była bardzo dobrą pozycją.Poza tym niewymagający gameplay bije też od God of Wara, bo jak inaczej można nazwać koszenie hord wrogów i proste zagadki, a gra i tak jest w panteonie najlepszych produkcji ever, również u mnie.
Trwa Wczytywanie