News

Konkurs dla poetów - płyta główna GIGABYTE i zestawy gadżetów czekają

gram.pl, 11.06.2013 12:15 49

Wprowadzenie na rynek ósmej serii płyt głównych GIGABYTE to doskonała okazja do zaproszenia Was do udziału w nowym konkursie z cennymi nagrodami. Na uczestników czeka niezwykle oryginalne zadanie.

Znany producent podzespołów komputerowych firma GIGABYTE właśnie wypuszcza ósmą serię płyt głównych. Jedna z nich, GA-Z87X-UD3H, stanowi główną nagrodę w konkursie współorganizowanym przez serwis gram.pl. Płyta ma na pokładzie chipset Intel Z87 Express, pamięć 4 x 1.5V DDR3 DIMM, co pozwala obsłużyć do 32 GB pamięci systemowej, cztery wyjścia graficzne i szereg innych przydatnych funkcji. Bliższe szczegóły znaleźć można na stronie GIGABYTE.

Co zrobić, aby dać sobie szansę na zdobycie opisanej tu płyty głównej? Tym razem przygotowaliśmy dla Was dwa zadania. W pierwszym etapie musicie wykazać się wiedzą - przed Wami trzy nietrudne pytania testowe, dotyczące ósmej serii płyt głównych GIGABYTE.

Drugi etap jest bardziej wymagający - należy wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Zadanie polega na ułożeniu wiersza przedstawiającego zalety płyt głównych z ósmej serii GIGABYTE. Po co wiersze wkładać do komody, skoro można zdobyć zań nagrody? ;)

Autor najlepszego poematu, fraszki, sonetu lub innej formy wierszowanej zostanie nagrodzony płytą główną GA-Z87X-UD3H. Dodatkowo trzech uczestników wyróżnimy zestawami fajnych gadżetów od firmy GIGABYTE. W ich skład wchodzą: T-Shirt, hub USB, zestaw narzędzi, smycz i długopis.

Na zgłoszenia czekamy do 25 czerwca włącznie. Regulamin oraz szczegóły znajdziecie na stronie konkursowej. Wszystkim uczestnikom życzymy przypływu weny!

najnowsze