Zbliżają się ostatnie weekendowe beta-testy gry Firefall

Małgorzata Trzyna
2013/06/05 16:16
0
0

Red 5 Studios ogłosiło, że w najbliższy piątek rozpocznie się ostatni Beta-Weekend gry Firefall. Później gracze będą musieli poczekać na otwartą betę, która rozpocznie się 9 lipca.

Zbliżają się ostatnie weekendowe beta-testy gry Firefall

W najbliższy weekend będziemy mogli po raz ostatni przetestować Firefalla i podzielić się z twórcami swoimi przemyśleniami oraz sugestiami, zanim gra wejdzie w fazę otwartej bety. Co więcej, dzięki wysiłkowi całej społeczności będzie można odblokować specjalny przedmiot – Infiltrator Nightvision Goggles. Red 5 zapowiedziało, że możemy oczekiwać poprawek w mechanice inwazji na otwarty świat gry, zapewniło także, że zwiedzimy fantastycznie zaprojektowane nowe lokacje i będziemy mogli wypełniać pojawiające się dynamicznie misje. Zmiany zostaną wprowadzone także w systemie naliczania postępu, wytwarzania przedmiotów czy umiejętności.

GramTV przedstawia:

Wszyscy zainteresowani udziałem w testach mogą rejestrować się na oficjalnej stronie gry. Natychmiastowy dostęp do bety można uzyskać, wykupując pakiet Fundatora, ale to nie jedyna korzyść, jaką odniosą gracze, którzy nie poskąpią grosza. Ci, którzy jeszcze wahają się, czy warto dołączyć do Fundatorów, będą musieli szybko podjąć decyzję, ponieważ po starcie otwartej bety nie będzie już można wykupywać tychże pakietów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!